Zegarki outdoorowe traser® P68 Pathfinder ze skalą kompasu.

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

traser-p68-pathfinder-automatic
 

P68 Pathfinder

Czy w miejskiej dżungli, czy na górskich szczytach lub podróżując po krańcach świata: P68 Pathfinder pokaże Ci czas jak również wskaże kierunek.

integrowany pierścień kompasu sprawia, że zegarek ten staje się twoim drogowskazem, aby określić kierunek geograficzny i podążyć za duchem przygody. Wspaniały towarzysz podróżników i odkrywców.

Ponieważ musisz polegać na swoim zegarku, technologia trigalight – samowystarczalne źródło światła, gwarantuje doskonałą widoczność, bez względu na to gdzie jesteś – nawet w nocy.Co wyróżnia zegarki traser® Pathfinder?

Pathfindery to duże zegarki o czarnej kopercie, wyposażone w dwie koronki. Jedna z nich służy tradycyjnie do ustawiania godziny oraz daty a druga obsługuje pierścień ze skalą kompasu. Zegarki z kompasem to zazwyczaj modele z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym, smartwatche, u których odczyt kierunków geograficznych może być niedokładny jeśli napotkają w pobliżu urządzenia generujące fale elektro-magentyczne. By odszukać właściwą drogę, wyznaczyć azymut, czy odszukać kierunek geograficzny w Pathinderze potrzebne są tylko... zegarek i Słońce. Dzięki wbudowanej skali kompasu zegarkach z linii Pathfinder, eksploracja nieznanych terenów będzie przyjemna i bezpieczna.

Dla kogo polecamy zegarki traser® Pathfinder?

Świetnie sprawdzają się jako zegarki outdoorowe lub zegarki do trekkingu. Można w nich śmiało pływać a nawet nurkować, są doskonale czytelne oraz łatwe w obsłudze. Funkcja GMT w wersji z mechanizmem kwarcowym na pewno przyda się osobom, które często zmieniają strefy czasowe, podróżują lub kontaktują się ze znajomymi na całym świecie.