Zegarki wojskowe traser® P99 Q Tactical

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

traser-p99-q-tactical
 

P68 Pathfinder

Traser P99 Q Tactical to linia pełnokrwistych zegarków taktycznych, zaprojektowanych z myślą o pracownikach wszelkiego rodzaju służb mundurowych.

Marka traser od początków swojego istnienia dostarczała zegarki na specjalne zamówienie wojska i ma na tym polu szczególne osiągnięcia. Niezwykle wytrzymała konstrukcja modeli P99 Q Tactical uwzględnia wszelkie potrzeby wytrzymałościowe i oczekiwania, jakie mają wobec zegarków osoby na co dzień działające w ekstremalnie trudnych warunkach.

 

Co wyróżnia zegarki traser® P99 Q Tactical?

Te wojskowe zegarki cechuje ekstremalna wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Przy ich konstrukcji zastosowano opracowane przez markę traser® rozwiązanie pod nazwą Double Case, czyli dwuwarstwowy system kopert. Koperta wewnętrzna wykonana jest ze stali szlachetnej i uszczelnia zegarek do poziomu 20 atmosfer, chroniąc go przed działaniem wilgoci czy kurzu, natomiast koperta zewnętrzna wyprodukowana została z włókien węglowych, które doskonale chronią i zegarek przed skutkami uderzeń, upadków czy obtarć. Obudowa z włókien węglowych redukuje też znacznie wagę zegarka i czyni go bardziej poręcznym i praktycznym w użyciu.

Do tego dochodzi oczywiście technologia trigalight®, czyli samowystarczalnego źródła światła. To znak rozpoznawczy każdego zegarka z rodziny traser®. Dzięki niemu zegarek posiada optymalną czytelność nie tylko za dnia, ale również w otoczeniu pozbawionym jakiegokolwiek zewnętrznego źródła światła.

Jeśli dodamy do tego ultra twarde i odporne na zarysowania szkło szafirowe z wewnętrzną powłoką antyrefleksyjną, precyzyjny szwajcarski mechanizm kwarcowy marki Ronda oraz bardzo poręczne sposoby mocowania do wyboru, w postaci paska tekstylnego typu NATO lub wytrzymałego paska gumowego, to otrzymujemy zegarek o bezkompromisowej jakości, gotowy na każde wyzwania.

Dla kogo polecamy zegarki traser® P99 Q Tactical?

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że pierwszą grupą docelową tej linii jest wojsko. Ale co dobre dla żołnierzy, zazwyczaj jest też atrakcyjne dla osób związanych z formacjami paramilitarnymi lub ASG. Na pewno amatorzy sprzętu EDC (EveryDay Carry) też powinni zwrócić na tę linię uwagę. W końcu osoby związane z szeroko-pojętym survivalem lub bushcraftem to także naturalna grupa odbiorców. Tam gdzie wymaga się od sprzętu długowieczności, wytrzymałości, użyteczności, tam zegarki traser® z linii p99 Q Tactical mają szczególną siłę przebicia.

 
tytanowy-zegarek-traser-p99-t-titanium

Co wyróżnia zegarki z linii traser® P99 T Tactical?

Po kilku latach nieobecności powracają koperty wykonane z wytrzymałego tytanu. Każdy z zegarek z linii P99 T Tactical wyposażony został w kopertę wykonaną z tytanu o jakości 5 (Grade 5). To bardzo poszukiwana przez przemysł odmiana tego stopu. Tytan ten charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na korozję, doskonałym stosunkiem wytrzymałości do wagi. Ponadto praktycznie nie odkształca się pod wpływem wahań temperatur, przez co sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych na ziemi. Dla wielu największym atutem tytanu jest jego niewielka waga oraz całkowite bezpieczeństwo dla osób posiadających alergie na nikiel.

W linii P99 T Tactical tytan został poddany procesowi piaskowania, przez co jego powierzchnia ma surowy, techniczny charakter. Mimo, że tytan jest materiałem zdecydowanie twardszym od stali, to zegarki wykonane z tego stopu ważą zdecydowanie mniej niż ich stalowe odpowiedniki. Warto nadmienić, że model P99 T Tactical wyposażony w kopertę i bransoletę z tytanu waży zaledwie 122 gram. To mniej niż tabliczka czekolady.