Zegarki wojskowe traser® P69 Black Stealth - legendarna wytrzymałość

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

traser-p69-black-stealth
 

P69 Black Stealth

W wojskowości termin „Stealth” używany jest do określenia supernowoczesnych urządzeń, skonstruowanych tak, aby były niewykrywalne przez radary, trudne do namierzenia. W tym celu stosuje się specjalne materiały oraz odpowiednio formuje geometrię danego obiektu. Linia zegarków traser P69 Black Stealth wygląda futurystycznie i przełamuje wiele schematów. Mimo wyraźnie agresywnej linii zachowuje DNA marki – wytrzymałość i idealną czytelność w każdych warunkach.

Co wyróżnia zegarki traser® P69 Black Stealth?

Wystarczy rzut oka na zegarek z linii Black Stealth, by wiedzieć, że nie mamy do czynienia z tradycyjnym czasomierzem. Koperta ma charakterystyczne załamania i pozbawiona jest elementów ostrych, jak uszy. Dokręcaną koronkę osłonięto wyprofilowanymi wypustkami, by zminimalizować ryzyko uszkodzenia. Bi rotacyjny pierścień posiada karbowane wykończenie, by można było nim operować nawet w rękawiczkach. Środek obrotowego pierścienia stanowi niezwykle odporna na zarysowania wkładka ceramiczna. Zarówno koronka, jak i dekiel są dokręcane, a wodoszczelność w każdym z modeli została ustalona do poziomu 20 atmosfer. Pozwala to nawet na nurkowanie z akwalungiem. Trudno znaleźć bardziej bojowo nastawiony model w kolekcji marki traser®.

Dla kogo polecamy zegarki traser® P69 Black Stealth?

Pod kontem wytrzymałości zadowolą nawet najbardziej wymagających survivalowych freek'ów. Ten zegarek został stworzony do przebywania w outdoorze, do wspinaczki, skoków do wody, walki wręcz czy wszelkich operacji bojowych. Ma przetrwać wszystko, co może na niego czekać na placu boju. Jeśli więc szukasz wytrzymałego zegarka, którego nie masz zamiaru oszczędzać, to... po co się dalej zastanawiać?