P69 Black Stealth - Black - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P69 Black Stealth – Blue
5 marca, 2021
P69 Black Stealth – Black
5 marca, 2021

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_P69_Black_Stealth_Black_109855_340x550_dzieńzegarek_traser_P69_Black_Stealth_Black_109855_340x550_noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P69 Black Stealth - Black

Nr ref.: 109855
EAN: 7630027704839
Dzięki kopercie z charakterystycznymi spadami zegarek ten wygląda, jakby wyszedł spod dłuta rzeźbiarza, a nie ze szwajcarskiej pracowni zegarmistrzowskiej. Trudno jednogłośnie rozstrzygnąć, czy bardziej imponująca jest jego forma, czy wytrzymałość.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109855 traser® P69 Black Stealth Black RS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2890.00 


Szczegółowy opis zegarka

Jako prekursor zegarków taktycznych marka traser® od ponad 30 lat tworzy czasomierze wyróżniające się ponadprzeciętną odpornością na warunki atmosferyczne i nienaganną czytelnością wskazań w każdych warunkach. Model P69 Black Stealth ma pomóc zorientować się w czasie bez względu na otoczenie. Dzięki niemu można też obrać kierunek geograficzny czy odmierzyć czas potrzebny do … gotowania ziemniaków.

Swoją funkcjonalność zegarek zawdzięcza nie tylko dzięki odpowiedniej konstrukcji, ale także przez wzgląd na zastosowane materiały. Koperta ze stali szlachetnej została zabarwiona na czarno metodą PVD. Dzięki temu powłoka jest idealnie gładka i bardzo odporna na zarysowania. Obracający się w dwóch kierunkach bezel posiada wypełnienie ze spieków ceramicznych, co pozwala przez długie lata cieszyć się jego nienagannym wyglądem. Szkło szafirowe od wewnątrz posiada powłokę antyrefleksyjną, która ogranicza refleksy świetlne na szklanej tafli i czyni ją bardziej przejrzystą.

Wisienką na torcie jest samowystarczalna technologia świetlna trigalight®, która gwarantuje nienaganną czytelność wskazań w nocy, nawet przez okres 25 lat. Wykorzystuje ona tryt, jako składnika bazowego. Metoda ta jest absolutnie samowystarczalna, gdyż nie jest wymagane żadne zewnętrzne źródło zasilania.

Zegarek doskonale sprawdza się zarówno na lądzie, jak i w wodzie. Został bowiem uszczelniony do poziomu 20 atmosfer, dzięki czemu można w nim pływać, a nawet nurkować na głębokość kilkudziesięciu metrów.

Na nadgarstku utrzymuje go pewnie pasek z wytrzymałej gumy z barwioną na czarno klamerką i podwójnym zestawem szlufek. Pasek nie chłonie wilgoci ani potu, łatwo się czyści. Wszystkie paski w zegarkach traser® przechodzą testy wytrzymałościowe, podobnie jak zegarki.

 

Specyfikacja techniczna