P69 Black Stealth - Green - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P69 Black Stealth – Sand
5 marca, 2021
P69 Black Stealth – Green
5 marca, 2021

Produkt dostępny

zegarek_traser_P69_Black_Stealth_Green_109859_340x550_dzieńzegarek_traser_P69_Black_Stealth_Green_109859_340x550_noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P69 Black Stealth - Green

Nr ref.: 109859
EAN: 7630027704877
Jeśli lubisz zakładać zegarek z przyjemnością i dumą. Jeśli chcesz mieć pewność, że nie zawiedzie Cię on bez względu na warunki i trudy podróży. Model P69 Black Stealth w zielonej odsłonie spełnia te warunki.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109859 traser® P69 Black Stealth Green RS

Cena: 2890.00 


Szczegółowy opis zegarka

Projektanci z marki traser® stanęli na wysokości zadania, konstruując nie tylko zegarek niezwykle wytrzymały, gdyż to norma u zegarków taktycznych, ale jednocześnie – piękny. Połączenie czarnej koperty i paska gumowego z zieloną tarczą i pomarańczowymi wskazówkami, dało finalnie niezapomniany efekt świeżości i dynamiki.

Barwiona na czarno koperta posiada kilka charakterystycznych załamań, nadających jej nieco futurystyczny charakter. Zegarek nie posiada klasycznych uszu, między które montowany jest pasek. W tym wypadku mocowanie paska jest schowane pod kopertą, co potęguje tylko uczucie integralnej całości.

Do ciemnozielonej tarczy dopasowano świecące w jasnozielonej barwie szklane markery świetlne. Mowa o samowystarczalnej technologii świetlnej bazującej na trycie. Nosi ona nazwę trigalight® i została opracowana przez szwajcarską firmę mb microtec. Zegarek posiada kilkanaście szklanych rurek wypełnionych trytem. Emitują one światło w sposób ciągły przez ponad 25 lat, bez potrzeby korzystania z żadnego zewnętrznego źródła energii. Nie bez powodu to rozwiązanie uważa się za najdoskonalszą formę oświetlenia, stosowanego przy produkcji zegarków.

Użyteczność zegarka podkreśla wysoka wodoszczelność na poziomie 20 atmosfer. Woda to jego naturalny żywioł. W zegarku można pływać, a nawet nurkować do głębokości kilkudziesięciu metrów. Co ważne – będzie on czytelny na każdej głębokości.

Serce zegarka stanowi szwajcarski mechanizm marki Ronda. Gwarantuje on dużą stabilność pracy przy różnych amplitudach temperatury, jak i posiada datownik, pokazujący numer dnia miesiąca oraz dzień tygodnia.

W zegarku wykorzystano materiały niezwykle trudne do zarysowania, jak: szkło szafirowe czy spieki ceramiczne. To pierwsze zapewnia ochronę dla tarczy oraz doskonałą przejrzystość. Zamontowano je przy użyciu fosforescencyjnej uszczelki, która świeci po kontakcie ze światłem sztucznym lub naturalnym, tworząc charakterystyczną jasną otoczkę wokół tarczy. Ze spieków ceramicznych został wykonany wkład obrotowego, dwurotacyjnego pierścienia. Ta część zegarka jest bowiem najczęściej zarysowywana na skutek uderzeń lub otarć. Spieki ceramiczne można zarysować jedynie diamentem lub szafirem, czyli materiałami mającymi wyższą twardość od nich.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: