P69 Black Stealth - Sand - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P69 Black Stealth – Sand
5 marca, 2021
P69 Black Stealth – Green
5 marca, 2021

Produkt dostępny

zegarek_traser_P69_Black_Stealth_Soldier_Sand_109860_340x550_dzieńzegarek_traser_P69_Black_Stealth_Soldier_Sand_109860_340x550_noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P69 Black Stealth - Sand

Nr ref.: 109860
EAN: 7630027704884
Pustynny kolor tarczy dodaje zegarkowi tajemniczości i świetnie koresponduje z czarną kopertą. Zegarek stworzony do akcji w każdych warunkach.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109860 traser® P69 Black Stealth Sand TS

Cena: 2690.00 


Szczegółowy opis zegarka

Tarcza w kolorze płowego piasku przynosi na myśl egzotyczne wyprawy lub misje wojskowe w Iraku, Kuwejcie, Syrii lub Afganistanie. Ten zegarek ma pasować nie tylko do munduru. Ma przede wszystkim wiernie służyć w każdych warunkach pogodowych i pod każdą szerokością geograficzną. Wytrzymałość zegarków traser nie ma ograniczeń.

Czarna koperta zegarka została zabarwiona przy pomocy metody PVD, by zyskać idealną gładkość oraz odpowiednią wytrzymałość powłoki. W tym samym kolorze jest obrotowy pierścień, którego środek został wypełniony spiekami ceramicznymi z podziałką minutową. Można wykorzystać go do odmierzania czasu wydarzeń do 60 minut.

Na tarczy, w miejsce indeksów, naniesiono szklane markery świetlne wypełnione trytem. To niezawodna technologia trigalight®, gwarantująca idealną czytelność wskazań nawet w najbardziej ciemnych pomieszczeniach. Jest absolutnie samowystarczalna, nie potrzebuje zewnętrznego źródła zasilania, a jej żywotność oscyluje w granicy 25 lat. Jest uznawana za najdoskonalsze źródło światła stosowane przy budowie zegarków. Również każda ze wskazówek posiada rurkę trigalight®.

Wodoszczelność w zegarku została ustalona na poziomie 20 atmosfer, co z powodzeniem wystarcza do pływania, a nawet umożliwia nurkowanie do kilkudziesięciu metrów. By zabezpieczyć mechanizm przed wilgocią zarówno korona, jak i dekiel są dokręcane.

Idealną przejrzystość tarczy zapewnia szkło szafirowe, które zostało pokryte od wewnątrz powłoką antyrefleksyjną. Ogranicza ona działanie promieni świetlnych i odblasków na szkle i umożliwia sprawny odczyt czasu nawet przy dużym nasłonecznieniu.

Zegarek napędza niezawodny szwajcarski mechanizm marki Ronda. Gwarantuje on dużą stabilność pracy przy różnych amplitudach temperatury, jak i posiada datownik, pokazujący numer dnia miesiąca oraz dzień tygodnia.

Zegarek trzyma się pewnie nadgarstka dzięki wytrzymałemu paskowi tekstylnemu typu NATO w kolorze tarczy. Zbudowany z włókien polimerowych pasek cechuje wysoka odporność na przetarcia, jest nierozciągliwy oraz bardzo dobrze odprowadza wodę i wilgoć. Wystarczy włożyć go do pralki i ustawić pranie ręczne do temperatury 40 stopni Celsjusza, aby znowu wyglądał jak nowy.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: