P69 Black Stealth - Green - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P69 Black Stealth – Green
5 marca, 2021
P69 Black Stealth – Blue
5 marca, 2021

Produkt dostępny

zegarek_traser_P69_Black_Stealth_Green_109858_340x550_dzieńzegarek_traser_P69_Black_Stealth_Green_109858_340x550_noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P69 Black Stealth - Green

Nr ref.: 109858
EAN: 7630027704860
Zielony kolor pasuje do zegarków traser jak liście do drzewa. Dodaje im elegancji i niepowtarzalnego uroku. W końcu to zegarki, które były wykorzystywane wielokrotnie w nieprzebranych lasach tajgi czy w amazońskiej dżungli.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109858 traser® P69 Black Stealth Green TS

Cena: 2690.00 


Szczegółowy opis zegarka

Chociaż na pierwszym miejscu konstruktorzy w marce traser® zawsze stawiają wytrzymałość i czytelność wskazań, to wygląd jednak ma znaczenie. A model P69 Black Stealth w zielonej wersji wygląda niesamowicie okazale.

Zielona tarcza idealnie koresponduje z pomarańczowymi wskazówkami (godzinna i minutowa) a białe cyfry arabskie nadają doskonałego kontrastu i przejrzystości. Całość zamyka czarna koperta, barwiona metodą PVD. To bardzo wytrzymała forma nanoszenia barwnika, wykorzystująca wysokie ciśnienie oraz obróbkę termiczną. Dzięki temu powłoka jest idealnie gładka i bardzo odporna na zarysowania.

Całości kompozycji dopełnia zielony pasek tekstylny typu NATO z czarną klamerką oraz stalowymi szlufkami, również w kolorze węgla. Utrzymuje on pewnie kopertę zegarka na nadgarstku a dzięki swojej elastyczności, zegarek można zamocować z łatwością na nadgarstku o dowolnym rozmiarze.
Paski z włókien polimerowych są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Można je bowiem płukać pod bieżącą wodą lub po prostu prać w pralce (pranie ręczne do 40 stopni Celsjusza).

Serce zegarka stanowi szwajcarski mechanizm marki Ronda. Gwarantuje on dużą stabilność pracy przy różnych amplitudach temperatury, jak i posiada datownik, pokazujący numer dnia miesiąca oraz dzień tygodnia.

Dzięki technologii trigalight® funkcjonalność zegarka nie maleje po zmroku. Wówczas do głosu dochodzą świecące markery świetlne, wypełnione trytem. To maleńkie rurki w kolorze jasnej zieleni oraz pomarańczowym, które zostały zamontowane do każdej ze wskazówek oraz na tarczy, pełniąc funkcję indeksów. Technologia ta jest absolutnie samowystarczalna. Rurki wypełnione trytem emitują światło nawet przez 25 lat, nie potrzebując żadnego zewnętrznego źródła zasilania.

Zegarek doskonale sprawdza się zarówno na lądzie, jak i w wodzie. Został bowiem uszczelniony do poziomu 20 atmosfer, dzięki czemu można w nim pływać, a nawet nurkować na głębokość kilkudziesięciu metrów.

W tej klasie zegarków mamy do czynienia ze szkłem szafirowym, które dodatkowo zostało wyposażone wewnętrzną powłokę antyrefleksyjną, która ogranicza refleksy światła na szklanej tafli i poprawia czytelność tarczy.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: