P69 Black Stealth - Blue - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P69 Black Stealth – Green
5 marca, 2021
P69 Black Stealth – Blue
5 marca, 2021

Produkt dostępny

zegarek_traser_P69_Black_Stealth_Blue_109857_340x550_dzieńzegarek_traser_P69_Black_Stealth_Blue_109857_340x550_noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P69 Black Stealth - Blue

Nr ref.: 109857
EAN: 7630027704853
Granat jest uznawany za niezwykle elegancki kolor. W połączeniu z czernią nabiera jednak dynamiki. Model traser® P69 Black Stealth Blue to szykowny łobuz na każdą przygodę.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109857 traser® P69 Black Stealth Blue RS

Cena: 2890.00 


Szczegółowy opis zegarka

Możesz w nim pływać, biegać, żeglować lub uprawiać wspinaczkę. Żaden żywioł nie jest mu straszny. Znosi równie dobrze gorąc pustyni, jak i arktyczne zimno i zawsze przy tym jest elegancki.

Profil koperty wygląda bardzo futurystycznie. Została ona pozbawiona klasycznych uszu, by zamaskować moment łączenia koperty z paskiem. Dzięki temu całość wygląda jak czarny monolit.
Tarcza koperty osadzona jest głęboko i udekorowana porowatą strukturą. Szklane rurki trytu zyskały gustowne ramki, a każda ze wskazówek posiada marker świetlny.

Dzięki zastosowaniu technologii trigalight® możemy odczytywać czas w każdych warunkach. Bez względu na pogodę czy porę dnia. Rurki trytu świecą ciągle, 24H przez 25 lat i to bez potrzeby doładowywania, lub korzystania jakichkolwiek zewnętrznych źródeł zasilania. Niesłychanie wygodna i użyteczna funkcja, zarezerwowana wyłącznie dla zegarków z podświetleniem trytowym.

Oprócz trytu światło emituje również fosforescencyjna uszczelka szkła szafirowego. To niezwykle efektowne rozwiązanie. Po wystawieniu zegarka na światło słoneczne lub sztuczne uszczelka zaczyna emitować światło, tworząc charakterystyczny motyw „aureoli” wokół tarczy.

Zegarek napędza niezawodny szwajcarski mechanizm marki Ronda. Gwarantuje on dużą stabilność pracy przy różnych amplitudach temperatury, jak i posiada datownik, pokazujący numer dnia miesiąca oraz dzień tygodnia.

Model Black Stealth imponuje ilością jakościowych detali. Mamy tu bi rotacyjny pierścień z wkładem ze spieków ceramicznych, niezwykle odporne na zarysowania szkło szafirowe z wewnętrzną powłoką antyrefleksyjną, zabudowaną koronkę, która dodatkowo jest dokręcana, podobnie zresztą jak i dekiel. I wreszcie wodoszczelność na poziomie 20 atmosfer, dającą wiele możliwości wykorzystania zegarka w środowisku wodnym.

To nie jest zegarek do garnituru. To jest zegarek do ekstremalnych przygód, w teren, bez limitów.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: