Wojskowe zegarki traser P67 Officer Pro z funkcją chronografu

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

traser-p67-officer-pro-chronograph
 

P67 Officer Pro Chronograph

Duże, wyraziste zegarki taktyczne z funkcją chronografu w 4 wersjach kolorystycznych to doskonała propozycja dla osób szukających nieszablonowych rozwiązań, opartych na wytrzymałej konstrukcji i sprawdzonych rozwiązaniach technicznych.

Zegarki z linii P67 Officer Pro Chronograph wyglądają niczym obowiązkowe wyposażenie oficerów Marynarki Wojennej – Blue, Wojsk Polowych – Green, Pustynnych Oddziałów Szturmowych – Khaki, czy w końcu jednostek specjalnych – Black. Nie są to jednak tylko zegarki wojskowe. To doskonała alternatywa dla amatorów survivalu, bushcraftu czy podróży po nieutartych szlakach.

Co wyróżnia zegarki traser® P67 Officer Pro Chronograph?

Nowe „Officery” to zegarki o dużej 46-milimetrowej kopercie, zabarwionej na czarno metodą PVD. Do wyboru są 4 opcje kolorystyczne w wersjach na pasku z tkaniny syntetycznej lub stalowej bransolecie. Każdy model został wyposażony w funkcję stopera, którą pozwala odmierzyć czas odcinka do 12 godzin, z dokładnością co do sekundy. Na pierścieniu umieszczono skalę tachymetru, pozwalającą odmierzyć średnią prędkość przebycia 1 kilometra.

Dla kogo polecamy zegarki traser® P67 Officer Pro Chronograph?

Osobom szukającym dużych czasomierzy z funkcją chronografu o militarnym wyglądzie. Należy pamiętać, że – jak na markę traser® przystało – model wyróżniają się ponadprzeciętną wytrzymałością konstrukcji, oraz nienaganną czytelnością wskazań w każdych warunkach pogodowych w dzień lub w nocy. To zasługa manufakturowej technologii podświetlania trigalight®. Ktoś, kto raz skorzystał z podświetlenia trytowego, pozostanie jego fanem na długo.