P67 Officer Pro Chronograph Blue - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro Chronograph Blue
23 października, 2020
P67 Officer Pro Chronograph Green
23 października, 2020

Produkt dostępny

traser_P67_Officer_Pro_Chronograph_Blue_steeltraser_P67_Officer_Pro_Chronograph_Blue_steel_noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro Chronograph Blue

Nr ref.: 109462
EAN: 7630027704617
Niebieskogranatowa tarcza oprawiona w czarną kopertę stanowi mocny akcent na nadgarstku. Pokaźnych rozmiarów traser® Officer Pro Chronograph Blue ma w sobie wiele klasy i elegancji.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109462 traser® P67 Officer Chronograph Blue PSS

Cena: 3590.00 

Szczegółowy opis zegarka

Na pierwszy rzut oka zegarek ten można uznać za model sportowy. Jednak nad modelami sportowymi ma on jedną znaczącą przewagę – trigalight®. To samowystarczalna technologia świetlna dostarczana przez szwajcarską firmę mb-microtec. Opiera się ona na trycie jako głównym aktywatorze energii, podczas której powstaje światło. Gaz ten został szczelnie zamknięty w szklanych mikro-rurkach, rozmieszczonych na tarczy przy każdej z cyfr arabskich oraz na każdej z 3 głównych wskazówek. Te szklane markery jarzą się nieustannie nawet przez okres 25 lat, bez potrzeby zasilania przez zewnętrzne źródło energii. Dzięki temu rozwiązaniu odczyt czasu jest możliwy w każdych warunkach, nawet w całkowitym mroku.

Na uwagę zasługuję przemyślana konstrukcja koperty. Mimo swojego pokaźnego rozmiaru (46 milimetrów) zegarek dobrze układa się nawet na szczupłym nadgarstku. To zasługa zaokrąglonych ku dołowi uszu i lekkiemu wygięciu koperty, przez co zegarek uwzględnia anatomię przegubu i dobrze do niego przylega. Dekiel jest dokręcany a koronka duża i poręczna. Boczne żebrowanie daje pewny chwyt podczas ustawiania czasu lub daty. Przyciski chronografu są wyraziste i funkcjonalne w obsłudze.

Zegarek uszczelniono do 10 atmosfer co w zupełności wystarcza, by cieszyć się nim podczas kąpieli, pływania oraz nurkowania na niewielkich głębokościach. Ważnym dodatkiem jest szkło szafirowe, wyposażone w wewnętrzną powłokę antyrefleksyjną, redukującą odbicia światła na tarczy.

 

Specyfikacja techniczna