P67 Officer Pro Chronograph Blue - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro Chronograph Black
23 października, 2020
P67 Officer Pro Chronograph Blue
23 października, 2020

Produkt dostępny

traser_P67_Officer_Pro_Chronograph_Blue_NATOtraser_P67_Officer_Pro_Chronograph_Blue_NATO_noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro Chronograph Blue

Nr ref.: 109461
EAN: 7630027704601
Zegarek taktyczny w kolorze navy-blue wygląda więcej niż dobrze. Ten przedstawiciel rodziny Officer Pro Chrnonograph to mocny akcent na nadgarstku i pewność odczytu czas w każdych warunkach.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109461 traser® P67 Officer Chronograph Blue TS

Cena: 3050.00 

Szczegółowy opis zegarka

Miłośnicy zegarków w niebieskich odcieniach będą zapewne zadowoleni z powodu pojawienia się modelu, którego tarcza oraz pasek tekstylny zostały zabarwione w odcieniu munduru marynarki wojennej. Wersja na pasku z płótna tekstylnego jest lekka i zapewnia pewne dopasowanie zegarka do każdego rozmiaru przegubu. Zegarek na nadgarstku trzyma się pewnie i, mimo 46 milimetrowej koperty, jest bardzo wygodny w noszeniu. Jeśli uwzględni się do tego wodoszczelność na poziomie 10 atmosfer, to otrzymujemy bardzo dobrą propozycję dla osób aktywnych fizycznie, podróżników czy miłośników survivalu.

Serce tego zegarka napędza kwarcowy mechanizm renomowanej marki Ronda, model 5030.D. Zapewnia on stabilną pracę oraz niski pobór energii. Jedna bateria potrafi starczyć nawet na 4 lata pracy. Funkcja chronografu daje możliwość odmierzania jednostek czasowych do 12 godzin z dokładnością co do sekundy. Na pierścieniu naniesiono skalę tachymetryczną, która pozwala dokonać pomiaru średniej prędkości przebycia odcinka 1 kilometra.

W modelu P67 Officer Pro Chronograph Blue mamy do czynienia z dwoma systemami iluminacyjnymi. Fluorescencyjną masą świecącą Super LumiNova pokryte zostały cyfry arabskie na tarczy oraz uszczelka szkła szafirowego. Manufakturowa technologia trigalight® zapewnia czytelny odczyt czasu w każdych warunkach atmosferycznych, zarówno w dzień, jak i w nocy. Metoda ta bazuje na trycie, trzecim izotopie wodoru, którego radioaktywne właściwości ujarzmiła szwajcarska firma mb-microtec. Zegarek zawiera kilkanaście szklanych mikrorurek, rozmieszczonych przy każdym z indeksów, na 3 głównych wskazówkach oraz pod logotypem. Każda z rurek emituje stały strumień światła, nie korzystając przy tym z żadnego zewnętrznego źródła zasilania. To absolutnie samowystarczalne rozwiązanie a jego żywotność szacuje się nawet na 25 lat. Nie dziwi więc fakt, że podświetlenie trytowe uważane jest za najdoskonalszy sposób iluminacji, stosowany przy produkcji zegarków.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: