P67 Officer Pro Chronograph Black - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro Chronograph Black
23 października, 2020
P67 Officer Pro Chronograph Blue
23 października, 2020

Produkt wkrótce dostępny

traser_P67_Officer_Pro_Chronograph_Black_Natotraser_P67_Officer_Pro_Chronograph_Black_Nato_noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro Chronograph Black

Nr ref.: 109465
EAN: 7630027704587
Zegarek duch, zegarek mrok, zegarek cień. Wygląda niczym zjawa ze świecącymi ślepiami. To niewątpliwie jeden z najbardziej hipnotyzujących modeli z kolekcji P67 Officer Pro Chronograph.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109465 traser® P67 Officer Chronograph Black TS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 3050.00 

Szczegółowy opis zegarka

Wszechogarniającą czerń w tym modelu rozjaśniają jedynie szklane rurki w kolorze jasnozielonym, białe wskazania skali tachymetrycznej oraz czerwone zakończenia wskazówek chronografu. Każdy inny widoczny komponent ma kruczoczarną barwę. 46-milimetrowa koperta została powleczona powłoką w metodzie PVD, podobnie klamerka paska tekstylnego oraz specjalnie spłaszczone szlufki. Tarcza jest nieznacznie chropowata, a czarne cyfry arabskie mają trójwymiarowy kształt.

Mimo tej pozornej jednolitości kolorystycznej zegarek jest bardzo czytelny a interpretacja wskazań czasu nie przysparza żadnych problemów. To zasługa samowystarczalnej technologii świetlnej trigalight®, metody opracowanej przez szwajcarską firmę mb-microtec, lidera w produkcji oświetleń trytowych. Szklane mikro-rurki, które znajdują się na tarczy oraz na głównych 3 wskazówkach wypełnione zostały trytem – radioaktywnym gazem. Na skutek reakcji chemicznej tryt wytwarza światło, dzięki czemu rurki świecą nieustannie i intensywnie przez okres nawet do 25 lat! W dodatku nie potrzebują do tego żadnego zewnętrznego źródła zasilania.

W modelu o referencji 109465 wykorzystano pasek typu NATO z tkaniny syntetycznej. To bardzo lekki, a zarazem ultra-wytrzymały materiał. Zapewnia dobre dopasowanie koperty do nadgarstka i pewnie utrzymuje zegarek na przegubie. Pasek można w łatwy sposób czyścić, gdyż wystarczy uprać go w pralce w temperaturze do 40°C.

Zegarek został uszczelniony do poziomu 10 atmosfer, co daje możliwość kąpieli, pływania, a nawet nurkowania na kilkunastu metach. Należy jednak pamiętać, aby nie używać przycisków chronografu pod wodą.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: