P67 Officer Pro Chronograph Green - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro Chronograph Blue
23 października, 2020
P67 Officer Pro Chronograph Green
23 października, 2020

Produkt dostępny

traser_P67_Officer_Pro_Chronograph_Green_Steel_Dzień400x400_traser_P67_Officer_Pro_Chronograph_Green_Steel_Noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro Chronograph Green

Nr ref.: 109464
EAN: 7630027704631
Intensywna zieleń tarczy zapewne dobrze będzie się kojarzyć wszystkim fanom survivalu, bushcraftu czy entuzjastom militariów. Jednak traser® Officer Pro Chronograph Green to nie tylko świetnie wyglądający zegarek, to przede wszystkim doskonały kompan podczas każdej podróży.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109464 traser® P67 Officer Chronograph Green PSS

Cena: 3590.00 

Szczegółowy opis zegarka

Wysokie wymagania techniczne, jakie stawiają sobie projektanci zegarków traser®, przyczyniły się do zyskania uznania i sławy, jako firmy konstruującej niezwykle wytrzymałe i niezawodne czasomierze, sprawdzające się w ekstremalnych warunkach. Od ponad 30 lat zegarki traser® wykorzystywane są przez wiele oddziałów wojskowych na świcie. Kolor tarczy w modelu 109464 podkreśla te bliskie związki marki z wojskowością.

Dobry zegarek jest sumą jakościowych detali, których w powyższym modelu znajdziemy bardzo wiele. Koperta posiada zakręcany dekiel oraz szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem, niwelującym odblaski świetlne na tarczy. Koronka jest duża, a boczne żebrowanie pozwala na łatwą korektę czasu nawet w rękawiczkach. Dodatkowo po bokach chronią ją metalowe wypustki. Bransoleta posiada pełne, wytrzymałe ogniwa a zapięcie wyposażono w podwójną blokadę, uniemożliwiającą przypadkowe zsunięcie się zegarka z nadgarstka. Ponadto zapięcie zawiera mikro-regulację, gwarantującą dopasowanie bransolety do przegubu z dokładnością do 2 milimetrów.

Nie sposób pominąć wyposażenie zegarka w samowystarczalną technologię świetlną trigalight®. Ta metoda iluminacji uważana jest za najdoskonalszą formę podświetlania, stosowaną przy produkcji zegarków. Bazuje ona na trycie, radioaktywnym gazie, który szczelnie zamknięty w szklanych mikro-rurkach, potrafi emitować światło nawet przez okres 25 lat. Metoda ta nie wymaga serwisowania ani zewnętrznego zasilania. Dzięki temu wskazania godziny można odczytać w każdych warunkach, o każdej porze dnia lub nocy.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: