P67 Officer Pro Chronograph Khaki - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro Chronograph Green
23 października, 2020
P67 Officer Pro Chronograph Khaki
23 października, 2020

Produkt dostępny

traser_P67_Officer_Pro_Chronograph_Khaki_steel400x400_traser_P67_Officer_Pro_Chronograph_Khaki_steel_noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro Chronograph Khaki

Nr ref.: 109460
EAN: 7630027704655
Dla amatorów zegarków militarnych model traser® Officer Pro Chronograph Khaki będzie zapewne produktem godnym uwagi. Świetnie pasuje on nie tylko do munduru czy survivalowego stroju. Można go z powodzeniem stosować podczas wypadów do „miejskiej dżungli”.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109460 traser® P67 Officer Chronograph Khaki PSS

Cena: 3590.00 

Szczegółowy opis zegarka

Rozmiar koperty robi wrażenie. 46-milimetrowa konstrukcja wraz z masywną bransoletą pokryte zostały czarną warstwą typu PVD. Dzięki temu powierzchnia zegarka jest gładka, a powłoka mocno przylega do stalowych elementów. Jej zaletą jest to, że stal powlekana jest całkowicie antyalergiczna.

Bransoletę tworzą pełne ogniwa, a zapięcie wyposażono w podwójną blokadę, zabezpieczającą przed przypadkowym zsunięciem się zegarka z nadgarstka. Posiada ona także system mikro-regulacji, dający możliwość dopasowania wielkości bransolety z dokładnością do 2 milimetrów. Koronka jest masywna i bardzo poręczna. Jej boki są żebrowane, co ułatwia manipulowanie nią nawet w rękawiczkach.

Serce zegarka stanowi kwarcowy mechanizm marki Ronda, model 5030.D, gwarantujący stabilną pracę oraz niskie zapotrzebowanie na energię. Producent informuje, że jedna bateria powinna starczyć na około 4 lata pracy mechanizmu, co przy funkcji chronografu jest bardzo dobrym wynikiem.

W modelu P67 Officer Pro Chronograph Khaki zastosowano dwie metody iluminacji. Cyfry arabskie na tarczy oraz uszczelka szkła szafirowego zostały pokryte masą fluorescencyjną typu Super LumiNova. Po wystawieniu zegarka na światło słoneczne lub sztuczne masa akumuluje energię i oddaje ją w formie delikatnego światła. Elementy pokryte tą masą potrafią jarzyć się przez kilkadziesiąt minut od czasu naświetlenia. O ile pierwsza metoda wymaga wcześniejszego naświetlenia, to druga jest całkowicie niezależna i samowystarczalna. Mowa o autorskim rozwiązaniu trigalight®. Bazuje ono na trycie, gazie, który szczelnie zamknięty w szklanych mikro-rurkach został rozlokowany przy każdej cyfrze na tarczy oraz na każdej z 3 głównych wskazówek. W rurkach zachodzi reakcja chemiczna, dzięki czemu emitują one stały strumień światła, którego żywotność wynosi nawet 25 lat! Nie bez powodu oświetlenie trytowe uważa się za najdoskonalszą metodę iluminacji, wykorzystywaną w zegarkach.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: