NA TROPIE TRASERA (TRASER HUNT) - serial o zegarkach traser

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

 
 

"NA TROPIE TRASERA"

Narracja 7-odcinkowego cyklu “Na tropach trasera” jest mocno zaskakująca. Zegarki poznajemy w świecie, zazwyczaj zarezerwowanym różnym gatunkom zwierząt. Serial ten łamie utarte konwencje, zrywa ze sztywnymi schematami przedstawiania zegarków. Głównym bohaterem filmu jest niestrudzony zegarkolog Paweł Biernacki, który odkrywając piękno Polski, pokazuje jednocześnie różnorodny świat tych pochodzących ze Szwajcarii zegarków taktycznych.

Film ten powstał, aby przybliżyć różnorodny świat zegarków traser.
W pierwszym odcinku Paweł Biernacki, wybitny zegarkolog, odnajduje gniazdo jednego z najbardziej majestatycznych zegarków z rodziny traserowatych - Officera Pro Automatic. Ten wytrawny lotnik złożył jaja, z których za kilkanaście dni wyklują się młode. Jak odróżnić jaja Oficera Pro od innych? Czym zaskoczą naszego zegarkologa młode trasery - tego wszystkiego dowiecie się w tym odcinku.
Zegarki w barwach maskujących to rzadkość. Niestrudzony zegarkolog Paweł wyrusza na poszukiwanie prawdziwego mistrza w sztuce kamuflażu: traserⓇ P96 OdP soldier. Zegarek ten doskonale radzi sobie w terenie a ubarwienie moro pozwala mu skutecznie wtapiać się w leśny krajobraz. Sprawdźcie sami, jak wygląda ten okaz w naturze.
Pośród wapiennych skał zegarkolog Paweł Biernacki natrafia na Pathfindera, jednego z najbardziej okazałych przedstawicieli zegarków traserⓇ. Ten wyjątkowy okaz posiada skalę kompasu, dzięki której bez problemu rozpoznaje kierunki geograficzne. Co jeszcze wyróżnia tego niezłomnego podróżnika i jakie tajemnice przed nami odkrywa, dowiesz się w poniższym filmie.
Essentiale te jedyna rodzina spośród zegarków traserⓇ, w której mamy dwie wersje rozmiarowe do wyboru: 42 oraz 37 milimetrów w obrębie danego modelu. Wytrwały zegarkolog Paweł, wyrusza na rozległe moczary, by odnaleźć barwną parę Essentiali niebieskich, ale odkrywa, że to nie jedyni przedstawiciele tego gatunku.
W samym sercu beskidzkiej puszczy niestrudzony badacz zegarków – Paweł Biernacki - natrafia na wyjątkowy model: traserⓇ Red Alert. To nocny łowca, którego można wytropić tylko po zapadnięciu zmroku. Jego wyjątkowa siła świecenia robi na nim wielkie wrażenie, mimo że miejscowi górale nie od razu czują do niego sympatię. Wyrusz z naszym odkrywcą w nocną podróż w poszukiwaniu zegarka o poczwórnej mocy światła trigalight®.
Zegarki traserⓇ radzą sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Na jedynej pustyni w Polsce niezłomny zegarkolog – Paweł Biernacki - odkrywa przedstawiciela lini P96 Outdoor Pioneer Evolution. Zegarek posiada kopertę z polimeru zbrojonego włóknem szklanym, która nie nagrzewa się pod wpływem promieni słonecznych, nie odkształca oraz stanowi niezwykle wytrzymałe zabezpieczenie dla mechanizmu.
W jednym z mrocznych, poaustryiackich bfortów ukrywa się wyjątkowy okaz rodziny Tactical Mission. Niezrażony niebezpieczeństwami zegarkolog Paweł zagłębia się w katakumbach, by odszukać trasera P66 Type 6 MIL-G, zegarka posiadającego podwójny system kopert zwany Double Case.