Zegarki wojskowe traser P67 Officer Pro GunMetal dla miłośników przygody

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

This is the title

traser-p67-officer-pro-czytelny-takze-w-nocy-trigalight
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
 

Co wyróżnia zegarki traser® P67 Officer Pro

Marka traser zazwyczaj kojarzona jest z wojskowością oraz militariami, ze względu na swoją historię, technologię oraz charakterystykę produkcji. Najnowsze model z serii P67 Officer Pro przełamują nieco ten schemat, gdyż posiadają bardziej uniwersalną formę, bardziej przystępny rozmiar (koperta ma optymalny rozmiar - 42 milimetry) nie tracąc jednocześnie na DNA marki, czyli nienagannej czytelności wskazań i wytrzymałości konstrukcji. W nowej linii doczekaliśmy się w końcu zakręcanej koronki, która wraz z zakręcanym deklem oraz szkłem szafirowym, skutecznie zabezpiecza mechanizm przed działaniem czynników zewnętrznych, jak wilgoć, kurz czy uderzenia. Od razu mamy do wyboru aż 4 warianty kolorystyczne a każdy z nich w 3 opcjach mocowania. Dwa z nich to paski tekstylne typu NATO oraz stalowa bransoleta z bezpiecznym zapięciem.

Dla kogo polecamy zegarki traser® P67 Officer Pro?

Zmieniona konstrukcja koperty, kolorystyka związana z militariami oraz nienaganna czytelność wskazań tworzą zegarek, który sprawdzi się nie tylko w brazylijskiej dżungli, ale też bardzo dobrze pasuje do tej miejskiej. Kompaktowy rozmiar, poręczność, funkcjonalność tworzą wiernego towarzysza, który w każdym dniu swojej służby, będzie spisywał się świetnie.

 

Co wyróżnia zegarki traser® P67 Officer Pro