Szwajcarskie zegarki wojskowe traser® P66 Tactical Mission z trytem

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

This is the title

traser-p66-tactical-mission-zegarek-mil-g
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
 

P66 Tactical Mission

Inspirowana przez pierwszy zegarek trasera, THE ORGINAL z 1989 roku, linia P66 utrzymuje taktycznego ducha swego pierwowzoru.

Skonstruowany według ścisłych specyfikacji MIL-G, normy Armii Stanów Zjednoczonych, ten niezawodny sprzęt przetrwa każdą misję. Rdzeń koperty zegarka stanowi twarda stal szlachetna, która została dodatkowo obudowana wytrzymałym a zarazem lekkim polimerem zbrojonym włóknem szklanym.

Tak zabezpieczony zegarek to niezawodny instrument do pomiaru czasu w ekstremalnych sytuacjach. Wszystkie te elementy, w kombinacji z samowystarczalnym źródłem światła – trigalight®, zapewniają stałą czytelność wskazań czasu w każdych okolicznościach i nawet najbardziej nieprzyjaznych warunkach.Co wyróżnia zegarki traser® P66 Tactical Mission?

Modele linii P66 Tactical Mission to wysokiej klasy zegarki wojskowe. Wyróżnia ich specjalnie skonstruowana podwójna koperta, która doskonale chroni zegarek przed kurzem, błotem, wodą, a także niweluje skutki uderzeń, zadrapań, czy szoku termicznego. Wyposażone w technologię trigalight® zapewniają idealną czytelność wskazań czasu nawet w całkowitym mroku. Wszystkie spełniają rygorystyczne normy techniczne certyfikatu wojskowego MIL-PRF-46374G. Wodoszczelność od 20 atmosfer, szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem, dokręcany dekiel oraz koronka – to standard w tej linii.

Dla kogo polecamy zegarki traser® P66 Tactical Mission?

Każdy z modeli P66 Tactical Mission to bardzo wytrzymały zegarek, który doskonale sprawdzi się w szeroko pojętym outdoorze. Deszcz, śnieg, wiatr lub noc – w każdych warunkach działa i służy. Jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o technologii trigalight®, to wypróbuj zegarek z trytem i przekonaj się, jak ogromna jest różnica!