P66 Green Spirit - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P66 Red Combat
15 maja, 2019
P66 Blue Infinity
14 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_105542zegarek_traser_100232_NIGHT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P66 Green Spirit

Nr ref.: 105542
EAN: 7630027702439
Już samo założenie tego zegarka to początek przygody. Green Spirit ma bowiem w sobie ducha podróży, walki, wytrzymałości. To doskonale zaprojektowany zegarek taktyczny o podwyższonej odporności.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
105542 traser® P66 Green Spirit TS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2890.00 

Szczegółowy opis zegarka

Jego atutem jest innowacyjna konstrukcja koperty. Lekkość daje wygodę noszenia a wytrzymałość, gwarancję długowieczności i niezawodności w każdych warunkach. Konstrukcja o nazwie Double Case to w zasadzie dwie koperty: pierwsza, wewnętrzna wykonana jest ze stali szlachetnej, druga, zewnętrzna z polimeru zbrojonego włóknem szklanym. Razem tworzą idealną ochronę dla mechanizmu zegarka. Polimer z włóknem szklanym jest bowiem bardzo lekki ale i wysoce odporny na zadrapania, potrafi tłumić uderzenia i jest ekstremalnie odporny na działanie wysokich oraz niskich temperatur.

Zegarek P66 nie mógłby być uważany za zegarek taktyczny gdyby nie rurki trytu, które gwarantują widoczność przez 24 godziny na dobę nawet przez 25 lat. Producent daje 10 lat gwarancji na emitowane przez rurki światło, które będzie świeciło takim samym natężeniem przez ponad dekadę. Jest to manufakturowa technologia o nazwie trigalight® Zegarek swoją nazwę zawdzięcza nie tylko rurkom trytu, które świecą na zielono, ale również kolorystycznym wstawkom koloru soczystej limonki.

Dla biegaczy, podróżników, ludzi sportów ekstremalnych, lub dla każdego kto ceni sobie wytrzymałość i lekkość zarazem, model ten będzie doskonałym wyposażeniem nadgarstka.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek tekstylny typu NATO z dwoma jasnozielonymi paskami do zegarka marki traser
  • czarny pasek gumowy typu harmonijka do zegarka marki traser