P66 Red Combat - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P66 Red Combat
15 maja, 2019
P66 Red Combat
15 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_104148zegarek_traser_104148_NIGHT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P66 Red Combat

Nr ref.: 104148
EAN: 7630027700398
Na polu walki nie ma kompromisu. Wymagasz od siebie i swojego sprzętu optymalnej wytrzymałości oraz skuteczności działania. Według takich zasad został skonstruowany model P66 Red Combat. Zegarek do zadań specjalnych.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
104148 traser® P66 Red Combat RS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2890.00 

Szczegółowy opis zegarka

45 milimetrowa czarna koperta z czerwonymi wstawkami sprawia, że wygląda na nadgarstku drapieżnie i groźnie. Masywny wygląd nie idzie jednak w parze z wagą. Zegarek jest niesłychanie lekki. Waży ledwie 85 gram dzięki zastosowaniu polimeru zbrojonego włóknem szklanym. Materiał ten stanowi zewnętrzną obudowę koperty, drugą warstwę, chroniącą mechanizm zegarka przed uderzeniami, nagrzaniem, itd. Ta innowacyjna konstrukcja doskonale sprawdza się w zegarkach taktycznych, bojowych jak również docenią tą zaletę osoby, dla których waga i wytrzymałość ekwipunku sportowo – podróżniczego ma znaczenie. Jeśli na Twojej drodze pojawi się wodna przeszkoda, nie panikuj. W modelu P66 Red Combat możesz pływać do woli, a jeśli zajdzie potrzeba nurkowania, możesz zanurzyć się w nim na głębokość kilkudziesięciu metrów, bez obawy na uszkodzenie mechanizmu. Jak sprawdzić czas kilkadziesiąt metrów pod wodą, w mroku, lub nawet całkowitej ciemności? Z tym zegarkiem nie masz tego dylematu. Technologia trigalight®, czyli samowystarczalnego źródła światła, daje rurką trytu moc świecenia nawet do 25 lat! Z czego przez ponad 12 lat, od czasu produkcji, tryt świeci niezmienna intensywnością. Jeśli dla kogoś ważnym elementem szwajcarskiego zegarka jest szkło szafirowe, to w tym modelu również je znajdzie. W tym modelu wytrzymałość łączy się z lekkością, czerń ze światłem, funkcjonalność z żywotnością dając nam produkt, dla którego każda Twoja przygoda jest wyzwaniem, któremu podoła z ochotą.

Zegarek jest dostępny w czterech wersjach: na pasku NATO, dwóch wersjach pasków gumowych oraz na pasku skórzanym.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek gumowy typu harmonijka do zegarka marki traser
  • czarny pasek skórzany powlekany materiałem o "karbonowym" wzorze, przeszywany czerwoną nicią do zegarka marki traser