P66 Elite Red - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie
P66 Type 6 MIL-G
15 maja, 2019
P66 Type 6 MIL-G
15 maja, 2019

Produkt dostępny

zegarek_traser_100378zegarek_traser_100378_NIGHT

P66 Elite Red

Nr ref.: 100378
EAN: 7630027701685
Na pierwszy rzut oka, patrząc na ten zegarek, ciężko zrozumieć skąd wziął się człon ”Red” w nazwie. Koperta i pasek są kruczoczarne a indexy i wskazówki białe. Gdzie więc jest ta obiecywana czerwień? Otóż czerwień budzi się w nocy!
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
100378 traser® P66 Elite Red RS
Cena: 1910 zł

Szczegółowy opis zegarka

Indexy oraz wskazówki zegarka zaczynają się jarzyć czerwonym światłem jak tylko zapada zmrok. Zegarek robi wówczas piorunujące wrażenie, wyglądając niczym drapieżny twór na nadgarstku. Kolor czerwony światła pełni nie tylko funkcję dekoracyjną. Chodzi bowiem o fakt, że pod wodą, oko ludzkie wyłapuje najszybciej przedmioty koloru czerwonego. Światło czerwone w wodzie jest bardziej widoczne niż białe, niebieskie czy zielone.

Za czytelność wskazań w tym modelu odpowiada technologia samowystarczalnego źródła światłą – trigalight®. Przez ćwierć wieku rurki wypełnione trytem będą świecić bez potrzeby zastosowania zewnętrznego źródła zasilania. Nie potrzeba do tego baterii czy energii czerpanej ze światła słonecznego. Ta przełomowa metoda jest autorstwem firmy mb microtec, właściciela zegarków marki traser.

Elitarności modelowi P66 Elite Red nadaje unikatowa konstrukcja koperty polegająca na opancerzeniu stalowej koperty polimerem zbrojonym włuknem szklanym. Tak zabezpieczony zegarek jest doskonale przygotowany do wszelkich działań w terenie. Posiada bowiem podwyższoną odporność na uderzenia, zarysowania, szoki termiczne, działanie wysokich i niskich temperatur a nawet działanie kwasów.

Szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem oraz zakręcana koronka oraz dekiel zamykają mechanizm zegarka niczym w twierdzy.

Jeśli producent wyposażył zegarek w rurki trytu koloru najbardziej widocznego pod wodą, to wiadomo, że wodoszczelność tego modelu będzie odpowiednia. 20 atmosfer daje pewność wykorzystania zegarka na dużych głębokościach i nurkowaniu nawet z akwalungiem. Zegarka P66 Elite Red nie można zaskoczyć. Podwyższona wytrzymałość, doskonała widoczność, wysoka wodoszczelność, wyśmienita funkcjonalność tworzą idealny zegarek dla osób aktywnych, kochających wyzwania, dla których adrenalina jest paliwem a serce ich bije szybszym rytmem.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:

Pozostałe zegarki z tej linii

  • taktyczny zegarek traser P49 Survivor - czarna tarcza i stalowa bransoleta
  • tytanowy zegarek taktyczny P49 Special Force marki traser
  • czarny zearek taktyczny traser P49 Tornado Pro
  • taktyczny czarny zegarek traser P49 Tornado Pro na czarnym gumowym pasku
  • taktyczny zegarek traser P49 Survivor -stalowa koperta, czarna tarcza i czarny pasek kauczukowy
  • taktyczny czarny zegarek traser P49 Red Alert T100 na czarnym gumowym pasku