P66 Type 6 MIL-G - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P66 Elite Red
15 maja, 2019
P66 Elite Red
15 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_100376zegarek_traser_100376_NIGHT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P66 Type 6 MIL-G

Nr ref.: 100376
EAN: 7630027700077
MIL to wojskowa norma jakości. Produkty, które wykonane są według jej wytycznych muszą przejść szereg testów i badań. Model P 66 Type 6 MIL-G spełnia kilkanaście norm, stając się tym samym jednym z najczęściej rekomendowanym zegarkiem dla oddziałów specjalnych Armii Stanów Zjednoczonych.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
100376 traser® P66 Type 6 MIL-G RS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2490.00 

Szczegółowy opis zegarka

Ten model spotkać można na nadgarstkach żołnierzy, takich elitarnych oddziałów, jak: Rangers, Zielone Berety, Navy Seals.

Model ten nawiązuje bezpośrednio do pierwszego modelu marki traser, legendarnego P6500 Type 6 THE ORGINAL, który został uznany za pierwszy zegarek taktyczny na świecie. Ten zegarek nie boi się żadnych wyzwań. Dzięki konstrukcji koperty typu Double Case (DC) wytrzymuje on zdecydowanie więcej niż chociażby typowe zegarki sportowe czy divery. Dzieje się tak, gdyż koperta ma dwie warstwy: wewnętrzna wykonana jest ze stali szlachetnej, ale najistotniejsza warstwa zewnętrzna została wyprodukowana z polimeru zbrojonego włóknem szklanym. Materiał ten jest całkowicie antyalergiczny, nie przewodzi ciepła, ma podwyższoną elastyczność, co przekłada się na lepszą absorpcję drgań spowodowanych uderzeniami oraz ma wysoką odporność na kwasy, Dodatkowo polimer ten jest o wiele lżejszy od stali. Model P66 Type 6 MIL-G waży zaledwie 85 gram w wersji na pasku NATO.

Jak na wzór zegarka taktycznego przystało został on wyposażony w samowystarczalną technologię świetlną o nazwie trigalight®. 12 rurek z trytem na tarczy oraz 2 na wskazówkach minutowej i godzinowej gwarantuje doskonałą widoczność i czytelność wskazań o każdej porze dnia i nocy. Producent daje aż 10 lat gwarancji na to, że światło trigalight® będzie świecić tym samym natężeniem przez dekadę. Światło jednak widoczne będzie przez ćwierć wieku, chociaż, po 12 latach zacznie nieznacznie słabnąć.

Jako jedyny model z linii P66, Type 6 MIL-G posiada bezel, który można wykorzystać zarówno jako stoper minutowy bądź jako wskaźnik drugiej strefy czasowej. Dodatkowo datownik pokazuje dzień tygodnia jak i numer dnia miesiąca – Day-Date.

Jakby tego było mało z każdej funkcji zegarka możemy korzystać również pod wodą. 20 atmosfer wodoszczelności daje wystarczające zabezpieczenie do nurkowania nawet z akwalungiem a odpowiednio dobrany rozmiar paska pozwala na zapięcie zegarka na piance do nurkowania.

Nawet jeśli nie jesteś Rangersem, to korzystanie z takiego zegarka w codziennych sytuacjach daje pewność, że nie zawiedzie on swojego właściciela w najmniej odpowiedniej chwili. Ten zegarek to nie tylko rzecz, to przyjaciel, na którym zawsze możesz polegać.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek gumowy typu harmonijka do zegarka marki traser