P66 Shade - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P66 Shade
15 maja, 2019
P66 Sand
15 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_103353zegarek_traser_103353_NIGHT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P66 Shade

Nr ref.: 103353
EAN: 7630027701982
„Duch” i „Mrok” tak można by nazwać dwa modele z linii P66 Shade. Czerń bowiem jest dominującym kolorem tych zegarków. Pierwszy, dostępny na lekkim a zarazem wytrzymałem pasku NATO, drugi na elastycznym pasku kauczukowym, pokazują wojskową naturę tychże czasomierzy.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
103353 traser® P66 Shade TS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2490.00 

Szczegółowy opis zegarka

Zegarek został wyposażony w 24-godzinną saklę wojskową. Dodatkowo na bezlu znajduje się druga podziałka minutowa. Może posłużyć ona jako minutowy stoper. Wystarczy przekręcić punkt świetlny na bezlu w miejsce wskazywane przez wskazówkę minutową, a otrzymamy możliwość odmierzania czasu za pomocą skali, znajdującej się na bezlu. Zegarek nie traci przy tym czytelności a aktualna godzina jest dalej pokazywana.

Czytelność odczytu jest bardzo wysoka za sprawą rurek z trytem, których 12 sztuk znajduje się na tarczy oraz 2 na wskazówkach. Rurki te świecą ciągłym światłem nawet do 12 lat od czasu produkcji a ich całkowita żywotność oscyluje w granicy 25 lat. Dzięki temu możemy się cieszyć możliwością idealnego odczytu czasu w każdych warunkach pogodowych, zarówno w nocy, jak i w dzień. Technologia ta nosi nazwę trigalight®

Ważnym atutem tego zegarka jest wysoka wodoszczelność. Nie ma żadnych przeszkód, by czasomierz ten wykorzystywać do nurkowania nawet z akwalungiem. 20 atm wodoszczelności, ustalone normą ISO 6425 jest najlepszym tego gwarantem. Zarówno pasek NATO, jak i pasek kauczukowy ma na tyle duży zapas, że z powodzeniem możemy założyć P66 Shade na skafander do nurkowania.

Dokręcany dekiel oraz koronka, szafirowe szkło – dodatkowo podbijają jakość wykonania tego modelu.

Prawdziwą „wisienką na torcie” jest jednak koperta wykonana metodą double case (DC). Wewnętrzna cześć obudowy mechanizmu wyprodukowana została ze stali szlachetnej, druga, zewnętrzna część z polimeru zbrojonego włóknem szklanym. Ta rewolucyjna konstrukcja zapewnia niezwykłą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zewnętrzna powłoka koperty skutecznie absorbuje uderzenia, nie zmienia swojej temperatury jak np. stal a w dodatku jest zadziwiająco lekka. Użytkowanie zegarka P66 Shade to nie tylko wygoda i bezpieczeństwo noszenia, to gwarancja doskonałej widoczności wskazań, jak również zadowolenie z posiadania produktu o atrakcyjnym, drapieżnym kształcie.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek gumowy typu harmonijka do zegarka marki traser