P66 Sand - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P66 Shade
15 maja, 2019
P66 Red Combat
15 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_100232zegarek_traser_100232_NIGHT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P66 Sand

Nr ref.: 100232
EAN: 7630027700268
Podczas operacji „Pustynna burza” w Zatoce Perskiej 60 tysięcy żołnierzy armii amerykańskiej miało na rękach zegarki marki traser. Palone słońcem pustyni, smagane burzami piasku zegarki spisały się ponadprzeciętnie.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
100232 traser® P66 Sand TS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2890.00 

Szczegółowy opis zegarka

Model P66 jest reprezentantem rodziny zegarków, które upodobały sobie jednostki specjalne wielu państw, a jego barwy przypominają o fakcie wykorzystania zegarków traser w jednej z największych operacji wojskowych od czasów wojny w Wietnamie.

P66 Sand, bo o nim mowa, jest rasowym przedstawicielem zegarków taktycznych, których wytrzymałość określają rygorystyczne normy wojskowe MIL-W. Najważniejszym kryterium tych norm jakościowych jest czytelność wskazań czasu w każdych warunkach pogodowych, zarówno w dzień, jak i w nocy. Zegarki traser, wyposażone w technologię trigalight®, są jednymi z najbardziej czytelnych czasomierzy dostępnych na świecie. Rurki wypełnione trytem świecą bowiem niesłabnącym światłem nawet przez 12 lat. Po tym okresie tryt zaczyna rozpadać się na hel, ale zanim nastąpi całkowity rozkład trzeciego izotopu wodoru, światło w zegarku emitowane będzie nawet przez 25 lat.

Kolejnym znakiem rozpoznawczym tego modelu jest podwójna koperta, składająca się ze stali szlachetniej - w warstwie zewnętrznej, natomiast od zewnątrz wykonana z polimeru zbrojonego włóknem szklanym. W efekcie powstaje pancerz zdolny przetrwać uderzenia, upadki, naprężenia, różnice temperatur oraz ciśnień. W dodatku konstrukcja ta jest niebywale lekka. Zegarek wraz z paskiem typu NATO waży 85 gram, przez co jego obciążenie dla nadgarstka jest minimalne. Docenią ten fakt wszyscy, dla których waga ekwipunku ma znaczenie.

Niech nie zmyli Was nazwa zegarka, sugerująca środowisko lądowe za naturalne dla tego modelu. P66 Sand, czyje się również doskonale w wodzie. Jest doskonale uszczelniony do poziomu 20 atmosfer. Każdy kto nurkuje, pływa, uprawia sporty wodne znajdzie w tym zegarku doskonałego kompana podczas takiej aktywności.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek tekstylny typu NATO z beżowym paskiem pośrodku do zegarka marki traser
  • czarny pasek gumowy typu harmonijka do zegarka marki traser