P66 Blue Infinity - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P66 Green Spirit
15 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegrek_traser_105545zegarek_traser_105545_NIGHT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P66 Blue Infinity

Nr ref.: 105545
EAN: 7630027702446
Lekkość zazwyczaj kojarzy się z kruchością i nietrwałością. Model Blue Infinity zaprzecza jednak temu stereotypowi. Ultralekki zegarek waży zaledwie 85 gram, ale został obudowany w pancerz, którego nie powstydziłby się wóz opancerzony.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
105545 traser® P66 Blue Infinity TS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2890.00 

Szczegółowy opis zegarka

Wszystko za sprawą wykorzystania ultranowoczesnych materiałów i konstrukcji zwanej Double Case, czyli podwójnej koperty. Do obudowy mechanizmu wykorzystano zarówno kopertę wykonaną ze stali szlachetnej, która stanowi wewnętrzny element „zbroi” zegarka. Natomiast od zewnątrz chroni go powłoka wykonana z polimeru zbrojonego włóknem szklanym. Dzięki temu zegarek ten morze przetrwać upadek z kilku metrów, tłumić uderzenia, lepiej chronić mechanizm przed siłami zewnętrznymi ważąc przy tym mniej niż tabliczka czekolady.

W pakiecie otrzymujemy ponadto to, co stanowi DNA każdego zegarka taktycznego, czyli widoczność wskazań w każdych warunkach. Odpowiada za to manufakturowa technologia firmy mb microtec, zwana trigalight®. Cienkie rurki trytu ulokowane na tarczy oraz wskazówkach świecą niesłabnącym światłem przez ponad 12 lat od daty produkcji. A światło wytwarzają nawet przez 25 lat, czyniąc z technologii trigalight najbardziej doskonałą metodę luminescencji, wykorzystywaną w przemyśle zegarkowym.

Jeśli pragniesz pływać lub nurkować, model P66 Blue Infinity spełni twoje oczekiwania również i pod tym względem. Wodoszczelność na poziomie 20 atmosfer określona normą ISO 6425, czynią go wymarzonym towarzyszem podwodnych eksploracji.

Dla wielu będzie się liczył jego wygląd. A trzeba przyznać, że czerń w połączeniu z lodowym błękitem prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • tekstylny pasek w kolorze czarnym oraz białym i niebieskim paskiem do zegarka P66 marki traser
  • czarny pasek gumowy typu harmonijka do zegarka marki traser