P67 Officer Pro Black - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro Black
13 lutego, 2024
P67 Officer Pro Blue
13 lutego, 2024

Produkt dostępny

zegarek-traser-p67-officer-pro-czarny-111065-dzienzegarek-traser-p67-officer-pro-czarny-111065-wieczor
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro Black

Nr ref.: 111065
EAN: 7630027705614

Jeśli traktujesz zegarek, jako rzecz osobistą, pomocnika w codziennym funkcjonowaniu, kompana w podróży, na którym zawsze możesz polegać, to seria zegarków traser® Officer Pro z pewnością Cię zainteresuje.

10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T100 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić

111065 traser® P67 Officer Pro Black TSO

Cena: 2250.00 

Szczegółowy opis zegarka

Pierwsza generacja zegarków Officer Pro była wielkim sukcesem marki traser®. Czytelne tarcze, zamknięte w koperty o optymalnym dla outdooru rozmiarze - 42 mm, oraz wykorzystanie technologii trigalight®, były dużym atutem tych zegarków. Nadchodzi jednak nowe. I zapowiada jeszcze większy sukces marki. Poznaj najnowszą odsłonę linie P67 Officer Pro.

Wygląd

P67 Officer Pro Black przykuwa uwagę kruczoczarną tarczą, na której wyróżniają się pomarańczowe elementy. To podkreślenie detali ma nie tylko estetyczne, jak i praktyczne znaczenie. Index na godzinie 12tej ma kształt trójkąta. Pomaga on w szybszym i sprawniejszym odczycie godziny. Na pomarańczowo pomalowano także wskazówkę sekundnika. Koperta w rozmiarze 42 mm stanowi bezpieczne lokum dla mechanizmu a jej czarna barwa podkreśla, że mamy do czynienia z zegarkiem o wojskowym zacięciu. Pokrycie koperty czarną powłoką niweluje bowiem refleksy świetlne, jakie może generować stalowa, wypolerowana koperta.3 opcje do wyboru

Zegarek możliwy jest do zakupu w 3 wariantach:

1. Na czarnym, klasycznym pasku tekstylnym typu NATO. Jest to opcja najmniej krzykliwa. Bardziej stawiająca na użytkowy charakter zegarka.

2. Na pasku tekstylnym, ale nawiązującym barwą do kolorystyki tarczy. Baza paska jest czarna, a przez środek przebiega pomarańczowy pasek. Całość stanowi bardzo udany zestaw.

3. Ze stalową bransoletą, stanowiącą naturalne przedłużenie koperty. Opcja najbogatsza, gdyż do bransolety wyposażonej w bezpieczne, podwójne zapięcie, dołączony jest również dodatkowy czarny pasek tekstylny typu NATO. Taki sam jak opisany w wariancie nr 1.

Technologia trigalight®

To, co stanowi niewątpliwie przewagę zegarków taktycznych, nad pozostałymi czasomierzami, to optymalna czytelność w każdych warunkach, także w nocnych. Marka traser®, jako prekursor w tworzeniu zegarków taktycznych, wykorzystuje własną technologię trigalight® do zagwarantowania właściwego odczytu wskazań w swoich czasomierzach. Szklane rurki, które pełnią funkcję indexów, zostały pokryte od wewnątrz specjalną masą oraz wypełnione trytem - gazem zwanym też jako 3 izotop wodoru. W środku rurek dochodzi do reakcji chemicznej, której efektem jest światło. Rurki te emitują światło w sposób nieustanny, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu nieprzerwanie przez około 25 lat! Nie potrzebują do tego żadnych dodatkowych źródeł zasilania, są więc absolutnie samowystarczalne.
Dzięki tej technologii, zegarki traser® oferują optymalną czytelność wskazań, nie do pobicia przez inne technologie wykorzystywane w branży zegarkowej.
W linii P67 Officer Pro rurki trytu znajdziemy przy każdej cyfrze na tarczy, na każdej ze wskazówek oraz pod logotypem marki.Wzmocniona obudowa

W przeciwieństwie do pierwszej generacji zegarków z linii Officer Pro najnowsze modele doczekały się zakręcanej koronki, co stanowi bardzo istotne zabezpieczenie przed dostaniem się wilgoci do mechanizmu. Dokręcany jest też dekiel, a szczelność zegarka wynosi 10 atmosfer, pozwalając na swobodne użytkowanie go na basenie lub w morzu, ciesząc się bez ograniczeń aktywnościami wodnymi. Górę koperty wieńczy bardzo trudne w zarysowaniu szkło szafirowe z wewnętrzną powłoką antyrefleksyjną. Ma ona za zadanie niwelować odblaski świetlne, czyniąc odczyt wskazań bezproblemowym.

Szwajcarski mechanizm kwarcowy

Sercem zegarka jest kwarcowy mechanizm renomowanej szwajcarskiej marki Ronda - model 715. To sprawdzona i bardzo stabilna jednostka napędowa, gwarantująca dużą żywotność oraz wysoką tolerancję na wstrząsy i uderzenia. Nie bez znaczenia jest, że model 715 oferuje bardzo niewielki pobór energii z baterii. Producent podaje, że na jednej baterii, mechanizm może pracować nawet ponad 4 lata.
 

Specyfikacja techniczna