P68 Pathfinder Automatic Grey T100 - limitacja 300 szt - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P68 Pathfinder Automatic Grey T100 – limitacja 300 szt
2 listopada, 2023

Produkt wkrótce dostępny

zegarek-traser-p68-pathfinder-t100-grey-limitowana-edycja-dzien-110594zegarek-traser-p68-pathfinder-t100-grey-limitowana-edycja-wieczor-110594
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P68 Pathfinder Automatic Grey T100

Nr ref.: 110594
EAN: 7630027705195

Długo wyczekiwany model z best-sellerowej linii Pathfinder w wersji z poczwórną siłą oświetlenia trigalight. Ten limitowany do 300 sztuk egzemplarzy zegarek posiada oznakowanie T100, co czyni go jeszcze bardziej czytelnym z racji na dodatkowe rurki trytu na tarczy.

10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T100 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić

110594 P68 traser® Pathfinder Aut. T100 RS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 5850.00 

Szczegółowy opis zegarka

Oryginalne wzornictwo z nawiązaniami do militarnych tradycji stanowi znaczący atrybut kolekcji zegarków Traser, które doskonale reprezentują elitarną grupę zegarków taktycznych. Termin "taktyczne" odnosi się do zegarków, które cechuje niezawodność w odczycie czasu w każdych warunkach atmosferycznych, bez względu na porę dnia lub nocy, bez konieczności korzystania z zewnętrznego źródła oświetlenia lub zasilania. Traser, przeszło 30 lat doświadczenia, zyskał uznanie w trakcie licznych konfliktów i operacji wojskowych na różnych obszarach globu.

Wygląd

Dominujący odcień modelu to głęboki grafitowy, który znajduje odzwierciedlenie zarówno na tarczy zegarka, jak i w tekstylnym pasku typu NATO. Tarcza w tonacji ciemnego grafitu jest doskonale zestawiona z jasnozielonymi markerami świetlnymi trigalight®, czyli szklanymi rurkami wypełnionymi trytem, które zapewniają nieskazitelną czytelność odczytu wskazań. Ponad to 4 główne cyfry na tarczy zostały zbudowane z rurek wypełnionych trytem. Taką aranżację spotykamy w marce traser po raz pierwszy. 

Dodatkowo, subtelne czerwone akcenty w postaci wskazówki godzinowej, napisu "automatic" na tarczy oraz linii biegnącej wzdłuż tekstylnego paska dodają nobliwości całej kompozycji. Warto podkreślić, że w przeciwieństwie do wcześniejszych modeli Pathfinder, kolekcja Automatic Grey T100 cechuje się kopertą o matowym grafitowym odcieniu, osiągniętym dzięki zastosowaniu metody PVD.

Na deklu zegarka, oprócz numeru seryjnego, numeru referencyjnego oraz oznaczeń technicznych, znalazło się także miejsce na wygrawerowanie numeru limitacji. Oczywiście każdy zegarek posiada odrębny numer. Jeden z 300 sztuk.

2 opcje do wyboru

Zegarek Pathfinder Automatic Grey T100 występuje w dwóch wersjach mocowania. Do wyboru mamy tekstylny pasek w stylu nato, wyposażony w 3 stalowe szlufki, pozwalające bardzo solidnie i wygodnie dopasować zegarek do każdego rodzaju nadgarstka. Pasek jest najlżejsza formą mocowania. Jego atutem jest fakt, że można go (po wcześniejszym wyciągnięciu z spomiędzy uszu zegarka) wyprać ręcznie lub w pralce w temperaturze do 40°C.

Druga opcja to bardzo wytrzymały, wyprodukowany we Włoszech pasek gumowy z wytłoczonym logotypem marki na zewnętrznej powierzchni. Pasek jest dokładnie spasowany z kopertą i nie tworzy wolnych przestrzeni między końcem a krawędzią koperty, przez co wydaje się być integralną częścią całości.

Jedna i druga opcja dają możliwość cieszenia się zegarkiem podczas różnego rodzaju aktywności. Mowa także o sportach lub rekreacji wodnej. Każdy model z linii Pathfinder uszczelniony został do poziomu 10 atmosfer co pozwala na pływanie oraz nurkowanie do głębokości kilku metrów.

Technologia trigalight®

Wizytówką każdego modelu z logo traser jest manufakturowa technologia trigalight®, pozwalająca zegarkowi emitować zegarkowi ciągły strumień światła w sposób nieprzerwany przez okres nawet do 25 lat! Markery świetlne trigalight® nie wymagają żadnego zewnętrznego źródła zasilania ani serwisowania. Producent daje 10-letnią gwarancję, że siła światła przez pierwsze 10 lat będzie stała.

To, co wyróżnia ten model, to fakt, że posiada on czterokrotnie większą siłę świecenia niż pozostałe modele z linii P68 Pathfinder. Ten limitowany do 300 sztuk zegarek został oznaczony symbolem T100, który podpowiada, że mamy do czynienia ze zwiększoną dawką trytu w tym zegarku, co zdecydowania poprawia jego widoczność.


Możliwość szybkiego odczytania godziny nie tylko w warunkach bojowych, ale również na co dzień daje komfort, poczucie bezpieczeństwa i bardzo ułatwia szereg procesów. Przede wszystkim nie musimy pamiętać o zewnętrznym źródle oświetlenia by sprawdzić czas na zegarku w np. w nocy. Nie ma potrzeby odrywania ręki by wcisnąć przycisk, wyzwalający światło – jak to bywa w modelach innych marek. Światło świeci ciągle i nieustannie przez prawie ćwierć wieku. Nie ma wić bardziej wydajnego ani niezawodnego źródła iluminacji w branży zegarkowej.

Pierścień ze skalą kompasu

Podobnie jak pozostałe modele z linii P68 Pathfinder, taki modele z kolekcji Sand wyposażone zostały w wewnętrzny pierścień ze skalą kompasu. Pozwala on na bardziej precyzyjne wskazanie kierunków geograficznych i umożliwia sprawną nawigację w terenie przy pomocy zegarka. By skutecznie nawigować i poruszać się w nieznanym terenie potrzebny jest zegarek wskazówkowy pokazujący aktualny czas, Słońce oraz wspomniana skala kompasu.
Wewnętrzna skala kompasu obsługiwana jest przez zakręcaną koronkę na godzinie „8”.

Naciąg automatyczny

Serce zegarka stanowi mechanizm renomowanej szwajcarskiej manufaktury Selita, model SW 200 w wersji Special. Łożyskowany na 26 kamieniach z rubinów syntetycznych mechanizm legitymuje się 38-godzinną rezerwą chodu. Wersja Special to – w przeciwieństwie do wersji Standard – zwiększona dokładność chodu zegarka. Dobowa odchyłka chodu wynosi dla tej wersji między +/- 7 do +/- 20 sekund.
 

Specyfikacja techniczna