Zegarki militarne traser® P49 Special Pro o bardzo wytrzymałej konstrukcji

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

 

P49 Special Pro

Dla codziennego bohatera. Zarówno w wersji z lekkiego tytanu lub solidnej stali szlachetnej.

Zegarki P49 Special Pro wspomagają jednostki specjalne na całym świecie. Ich niezawodność i wytrzymałość stały się już legendarne. Trudno znaleźć lepszego towarzysza nie tylko w misji wojskowej, ale do wakacyjnej podróży czy wyprawy z przyjaciółmi.

Wyposażone w technologię trigalight® gwarantują stałą czytelność odczytu czasu, aby z powodzeniem zrealizować misję, w dzień lub w nocy.

Co wyróżnia zegarki traser® P49 Special Pro?

Linię P49 Special Pro tworzą doskonałej klasy zegarki militarne, wykorzystywane od lat przez tysiące żołnierzy na całym świecie. Doskonała czytelność tarczy w każdych warunkach, gwarantowana przez trytowe oświetlenie, szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem, dokręcany dekiel oraz zakręcana koronka, jak i wodoszczelność na poziomie 20 atmosfer, czynią z tych zegarków niezwykle wytrzymałe narzędzia do pomiaru czasu.

Dla kogo polecamy zegarki traser® P49 Special Pro?

Modele z rodziny P49 Special Pro są godne polecenia nie tylko jako zegarki wojskowe, dla osób czynnie pełniących służbę wojskową. To doskonała propozycja dla ludzi aktywnych oraz szukających, trwałego, niezawodnego zegarka taktycznego na długie lata.