P67 Officer Pro Chronograph Black - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro Chronograph Black
23 października, 2020

Produkt wkrótce dostępny

traser_P67_Officer_Pro_Chronograph_Black_steeltraser_P67_Officer_Pro_Chronograph_Black_steel_noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro Chronograph Black

Nr ref.: 109466
EAN: 7630027704594
Zakładając model P67 Officer Pro Chronograph Black na nadgarstek, szybko można zapomnieć o wszystkich innych zegarkach, z którymi miało się do czynienia. Odczucia są bardzo intensywne, gdyż kruczoczarny model ma w sobie nutę tajemniczości i elektryzującego piękna.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109466 traser® P67 Officer Chronograph Black PSS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 3590.00 

Szczegółowy opis zegarka

Pokaźna, 46-milimetrowa koperta oraz solidna, wykonana z pełnych ogniw bransoleta tworzą zgrany duet. Zapięcie bransolety posiada podwójną blokadę oraz mikro-regulację, dzięki której można dopasować wielkość bransolety z dokładnością do 2 milimetrów. Dekiel jest dokręcany a koronka masywna, z bocznym żłobieniem umożliwiającym sprawną manipulację i szybką zmianę czasu oraz daty w zegarku. Dodatkowo koronka posiada boczne wypustki, chroniące ją w wypadku uderzeń. Dzięki takim detalom daje się odczuć, że projekt zegarka był dobrze przemyślany, przez co funkcjonalność zegarka nie budzi zastrzeżeń.

Napęd zegarka stanowi kwarcowy mechanizm renomowanej marki Ronda, model 5030.D z funkcją chronografu. Opcja ta pozwala na zmierzenie odcinak czasu o długości do 12 godzin z dokładnością co do sekundy. Na pierścieniu naniesiono skalę tachymetru, co daje możliwość pomiaru średniej prędkości uzyskanej na odcinku 1 kilometra. Należy jednak pamiętać, że odczyt możliwy jest tylko dla prędkości w przedziale od 60 do 500 km/h.

Przy każdym z indeksów arabskich na tarczy znajduje się szklana rurka wypełniona trytem. Podobne rurki są na 3 głównych wskazówkach oraz pod logotypem marki na tarczy. To samowystarczalna technologia podświetlania trigalight®, dająca możliwość odczytu czasu w każdych warunkach atmosferycznych, bez względu na porę dnia czy nocy. Szklane rurki emitują bowiem światło w sposób ciągły nawet przez okres ćwierć wieku! Nie potrzebują serwisowania ani nie korzystają z żadnego zewnętrznego źródła zasilania. Nie bez powodu podświetlanie trytowe uważane jest za najdoskonalszą formę iluminacji, stosowaną w produkcji zegarków.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: