P67 Officer Pro Chronograph Khaki - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro Chronograph Khaki
23 października, 2020

Produkt dostępny

400x400_traser_P67_Officer_Pro_Chronograph_Khaki_NATO_dzień400x400_traser_P67_Officer_Pro_Chronograph_Khaki_steel_noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro Chronograph Khaki

Nr ref.: 109459
EAN: 7630027704648
Wyborny zegarek wojskowy, który łączy w sobie czytelność modeli taktycznych z doskonałą stylistyką i wykończeniem w barwie khaki. Dla miłośników survivalu, bushcraftowców oraz entuzjastów mundurów kamuflażowych.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109459 traser® P67 Officer Chronograph Khaki TS

Cena: 3050.00 

Szczegółowy opis zegarka

Barwy maskujące khaki tarczy oraz paska tekstylnego typu NATO tworzą udany zestaw kolorystyczny. Co ciekawe, nawet tło datownika jest koloru beżowo-oliwkowego.
Koperta w rozmiarze 46 milimetrów została pokryta czarną powłoką przy użyciu metody PVD. Na pierścieniu zewnętrznym umieszczono skalę tachymetryczną, co pozwala na odczytanie średniej prędkości przebycia 1 kilometra pod warunkiem, że średnia jest wyższa niż 60km/h. Ponadto, dzięki funkcji chronografu można odmierzyć z dokładnością do 1 sekundy czas wydarzenia do maksymalnie 12 godzin.

Na uwagę zasługują liczne elementy, które w wymierny sposób świadczą o jakości i staranności wykonania zegarka. Koronka została obudowana z dwóch stron dwoma wypustkami, które mają na celu chronić ten newralgiczny element zegarka. Dzięki sporemu rozmiarowi oraz żebrowaniu krawędzi łatwo się ją wysuwa i ustawia czas jak i datę. Dekiel jest dokręcany a szkło szafirowe wyposażono w filtr antyrefleksyjny, naniesiony od wewnętrznej części tafli szkła.

Silną stroną zegarka jest system iluminacji, wykorzystujący dwie technologie. Cyfry arabskie oraz uszczelka szkła zostały pokryte masą fluoroscencyjną typu Super LumiNova, która – po naświetleniu światłem dziennym lub sztucznym – jarzy się przez kilkanaście minut. Efekt jest bardzo przyjemny dla oka, ale prawdziwa rewolucja zaczyna się, kiedy spojrzy się na zegarek w ciemnym pomieszczeniu. Wówczas to najlepiej widać działanie technologii trigalight®. Wykorzystuje ona radioaktywne właściwości trytu i opracowana została przez szwajcarską firmę mb-microtec. Gaz ten został szczelnie zamknięty w kilkunastu rurkach szklanych w zegarku, rozmieszczonych na tarczy oraz 3 wskazówkach. Rurki trigalight® potrafią emitować światło w sposób ciągły, bez korzystania z zewnętrznych źródeł zasilania. Są one całkowicie samowystarczalne, a żywotność świecenia dochodzi nawet do 25 lat!

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: