P69 Black Stealth - Black - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P69 Black Stealth – Black
5 marca, 2021

Produkt dostępny

zegarek_traser_P69_Black_Stealth_Black_109854_340x550_dzieńzegarek_traser_P69_Black_Stealth_Black_109854_340x550_noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P69 Black Stealth - Black

Nr ref.: 109854
EAN: 7630027704822
Umiejętności i sprawdzony sprzęt to podstawa przetrwania w każdych warunkach. Umiejętności warto ulepszać, ale tego sprzętu już nie trzeba doskonalić. Model P69 Black Stealth Black stoi na końcu łańcucha ewolucji zegarków taktycznych.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109854 traser® P69 Black Stealth Black TS

Cena: 2690.00 


Szczegółowy opis zegarka

Ten model powinien się znaleźć na wyposażeniu każdego, kto myśli o zakupie zegarka „w teren”. Błoto, upadki, wstrząsy, woda nie robią na nim wrażenia, ale na Tobie zrobi wrażenie jego wytrzymałość, a przede wszystkim – doskonała czytelność w każdych warunkach.

Jak na model z logo traser na tarczy, taki i P69 Black Stelath został wyposażony w manufakturową technologię podświetlania trytowego - trigalight®. Mowa o opracowanej przez szwajcarską firmę mb microtec technologi uzyskiwania światła z wykorzystaniem trzeciego izotopu wodoru. Odpowiednio przygotowane szklane mikro rurki wypełnia się trytem i szczelnie zamyka. Będą one generować światło przez kolejne 25 lat, bez potrzeby korzystania z jakiegokolwiek źródła zasilania.

Zegarek został uszczelniony do poziomu 20 ATM, co pozwala na nurkowanie w nim do głębokości kilkudziesięciu metrów. Koronka oraz dekiel są zakręcane, a trudne w zarysowaniu szkło szafirowe zostało pokryte od wewnątrz powłoką antyrefleksyjną. Ogranicza ona refleksy świetlne i poprawia czytelność tarczy.

Zegarek napędza niezawodny szwajcarski mechanizm marki Ronda. Gwarantuje on dużą stabilność pracy przy różnych amplitudach temperatury, jak i posiada datownik, pokazujący numer dnia miesiąca oraz dzień tygodnia.

Zegarek ten jest nieco lżejszy od swojego odpowiednika na gumowym pasku, gdyż w tym przypadku, jako system mocowania wybrano pasek tekstylny typu NATO. Zbudowany jest on z polimerowych włókien, odpornych na rozciąganie i niezwykle wytrzymałych. Łatwo go do pasować do każdego rodzaju przegubu, a utrzymanie go w czystości nie stanowi problemu. Pasek można myć pod bieżącą wodą, a nawet czyścić w pralce.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: