P69 Black Stealth - Sand - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P69 Black Stealth – Sand
5 marca, 2021

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_P69_Black_Stealth_Soldier_Sand_109861_340x550_dzieńzegarek_traser_P69_Black_Stealth_Soldier_Sand_109861_340x550_noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P69 Black Stealth - Sand

Nr ref.: 109861
EAN: 7630027704891
Mocna i zwarta konstrukcja zegarka czynią z niego nieustraszonego kompana podczas najbardziej wymagającej ekspedycji. Model Sand potwierdza, że wytrzymałość zegarków traser® jest nie tylko legendarna. Jest faktem.
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić Gdzie kupić
109861 traser® P69 Black Stealth Sand RS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2890.00 


Szczegółowy opis zegarka

„Załóż go i działaj!” Tak w skrócie można wytłumaczyć dewizę zegarków z logo traser na tarczy. Mają być niezawodne, wytrzymałe i sprawdzić się w każdych warunkach. Model Sand, z tarczą w kolorze piasku pustyni, pokazuje, że zegarki mogą być nie tylko narzędziem do pomiaru czasu. Mogą być częścią przygody.

Masywna, stalowa koperta w rozmiarze 46 mm daje poczucie masywności i solidności zegarka. Jej przedłużeniem i jednocześnie mocowaniem na nadgarstku jest gumowy pasek z tłoczonym logotypem. Guma nie chłonie wody ani potu, łatwo się ją czyści a przy tym bardzo pewnie utrzymuje zegarek na przegubie.

Dzięki technologii trigalight® funkcjonalność zegarka nie maleje po zmroku. Wówczas do głosu dochodzą świecące markery świetlne, wypełnione trytem. To maleńkie rurki w kolorze jasnej zieleni oraz pomarańczowym, które zostały zamontowane do każdej ze wskazówek oraz na tarczy, pełniąc funkcję indeksów. Technologia ta jest absolutnie samowystarczalna. Rurki wypełnione trytem emitują światło nawet przez 25 lat, nie potrzebując żadnego zewnętrznego źródła zasilania. .

Wodoszczelność zegarka na poziomie 20 atmosfer, pozwala na pływanie, a nawet nurkowanie na dużych głębokościach. Koperta została wyposażona w zakręcaną koronkę oraz dekiel, by chronić mechanizm przed wilgocią.

Zegarek napędza niezawodny szwajcarski mechanizm marki Ronda. Gwarantuje on dużą stabilność pracy przy różnych amplitudach temperatury, jak i posiada datownik, pokazujący numer dnia miesiąca oraz dzień tygodnia.

Model P69 Black Stealth Sand to doskonała propozycja do osób pasjonujących się survivalem, sztukami przetrwania oraz lubiącymi spędzać wolny czas aktywnie.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: