P69 Black Stealth - Blue - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P69 Black Stealth – Blue
5 marca, 2021
P69 Black Stealth – Black
5 marca, 2021

Produkt dostępny

zegarek_traser_P69_Black_Stealth_Blue_109856_340x550_dzieńzegarek_traser_P69_Black_Stealth_Blue_109856_340x550_noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P69 Black Stealth - Blue

Nr ref.: 109856
EAN: 7630027704846
Niezaprzeczalnie piękny i niekwestionowanie wytrzymały – to model P69 Black Stealth w granatowej wersji kolorystycznej. Słowem: wystrzałowy granat!
10 lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109856 traser® P69 Black Stealth Blue TS

Cena: 2690.00 


Szczegółowy opis zegarka

Zestawienie czarnej koperty z granatową tarczą oraz paskiem tekstylnym wygląda niezwykle imponująco. Nowa, posiadająca charakterystyczne załamania koperta, została zabarwiona na czarno metodą PVD. Uzyskano w ten sposób idealnie gładką i odporną za zarysowania powierzchnię. Zegarek, mimo swych pokaźnych rozmiarów (46 mm) nie przytacza. Tarcza jest nisko osadzona i otoczona bi rotacyjnym pierścieniem, którego środek z podziałką minutową został wykonany ze spieków ceramicznych. Materiał ten jest niesłychanie odporny na zarysowania, podobnie jak szkło szafirowe, z którym tworzą warstwę ochronną, mającą na długie lata wyglądać nienagannie.

Zegarki taktyczne mają sprawdzać się w każdych warunkach. Istotnym wskaźnikiem jest także wodoszczelność zegarka. W tym modelu można bez problemu pływać, a nawet nurkować do kilkudziesięciu metrów w głąb. Wszystko dzięki uszczelnieniu konstrukcji koperty do 20 atmosfer. Koronka oraz dekiel są dokręcane, by uniemożliwić dostanie się wilgoci do środka zegarka.

Serce zegarka stanowi szwajcarski mechanizm marki Ronda. Gwarantuje on dużą stabilność pracy przy różnych amplitudach temperatury, jak i posiada datownik, pokazujący numer dnia miesiąca oraz dzień tygodnia.

W końcu najważniejsza kwestia – optymalna widoczność. Black Stealth wykorzystuje technologię trigalight®, gwarantującą 25 lat żywotności i to bez wykorzystania zewnętrznych źródeł zasilnia. Rozwiązanie to opracowała szwajcarska firma mb microtec, która specjalizuje się w technologiach wykorzystujących tryt. Gaz ten został szczelnie zamknięty w szklanych mikro rurkach, które następnie zostały rozmieszczone w miejsce indeksów na tarczy oraz po jednej rurce na każdej ze wskazówek. Zegarek pokazuje więc upływający czas zarówno w morskich głębinach, jaskiniach lub po prostu: w sypialni. Jego potencjał najlepiej jednak wykorzystać w terenie.

Na nadgarstku pewnie utrzymuje go pasek tekstylny typu NATO. Elastyczny, a zarazem wytrzymały, dzięki któremu można bardzo wygodnie dopasować zegarek do każdego rozmiaru przegubu. 

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: