P99 T Tactical Grey - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P99 T Tactical Brown
26 lipca, 2023
P99 T Tactical Grey
26 lipca, 2023

Produkt dostępny

tytanowy-zegarek-traser-110667-szara-tarcza-niebieski-pasek-gumowytytanowy-zegarek-traser-110667-szara-tarcza-niebieski-pasek-gumowy-wieczor
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P99 T Tactical Grey

Nr ref.: 110667
EAN: 7630027705218

Zegarki wojskowe nie są już zarezerwowane tylko dla żołnierzy. Teraz każdy może cieszyć się zaawansowaną technologią, która zapewnia doskonałą funkcjonalność w każdych warunkach. Modele wojskowe z linii P99 T Tactical to idealny przykład takiego sprzętu.

10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 20 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić

110667 traser® P99 T Tactical Grey, rubber strap

Cena: 3550.00 

Szczegółowy opis zegarka

Zegarki wojskowe nie są już zarezerwowane tylko dla żołnierzy. Teraz każdy może cieszyć się zaawansowaną technologią, która zapewnia doskonałą funkcjonalność w każdych warunkach. Modele wojskowe z linii P99 T Tactical to idealny przykład takiego sprzętu.

 

 

 

Wygląd

Zegarki z kolekcji P99 T Tactical wyróżniają się swoją unikalną geometryczną formą. Ostry wygląd, pełen dynamiki, podkreślony jest przez surowy szary kolor, który emanuje siłą i od razu daje do zrozumienia, że jest to produkt skierowany do specjalnej grupy odbiorców.

Modele 110666 i 110667 mają szare tarcze z białymi, wysoko kontrastowymi indeksami i oznaczeniami, co sprawia, że odczyt czasu jest błyskawiczny i intuicyjny. Oznaczenia na obrotowym bezelu są również białe oraz grafitowe, co czyni go niezwykle funkcjonalnym.

 

 

 

2 opcje do wyboru

Model 110667 wyposażony został w elastyczny pasek gumowy w kolorze ciemnoniebieskim. Taki pasek jest bardzo funkcjonalną opcją gdyż łatwo można go wyczyścić a jego długość pozwala na zakładanie zegarka nawet na ubranie. To optymalny wybór dla osób chcących używać tego zegarka także pod wodą. Dodatkowo, wprowadziliśmy możliwość wyboru zegarków z tytanową bransoletą (110666). Ta opcja przeznaczona jest dla fanów tytanu. Tytanowy „full-set” wygląda niezwykle okazale i przyciągając wzrok surowością formy i jej technicznym zacięciem.

 

 

 

 

 

Technologia trigalight®

Biorąc pod uwagę, że zdecydowana część operacji wojskowych ma miejsce nocą, to zegarek musi być funkcjonalny 24 godziny na dobę. Czytelność i szybki odczyt wskazań są tutaj najważniejszym aspektem. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi samowystarczalna technologia trigalight®. Polega ona na umieszczeniu w miejscu indeksów w zegarku oraz na wskazówkach szklanych rurek wypełnionych trytem. Emitują one wiązkę światła, która jest widoczna nawet przez 25 lat i nie wymaga żadnego zewnętrznego źródła zasilania. Światło zegarka jest widoczne tylko z odległości 3-4 metrów, więc nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa żołnierza poprzez jego wykrycie przez wroga. W punkcie „zero” na ruchomym bezelu również naniesiono dwie, skrzyżowane rurki trytu, dla lepszego jej oznaczenia. Natomiast uszczelka szkła została pokryta masą fotoluminescencyjną, emitującą łagodne, zielone światło po wystawieniu zegarka na światło sztuczne lub słoneczne.

 

 

 

 

 

Tytanowa obudowa Double Case

System Double Case (DC) od lat jest stosowany w markach traser®, ale po raz pierwszy postanowiono wykorzystać tytan do konstrukcji zewnętrznej koperty. Obudowa tytanowa jest niezwykle lekka i wytrzymała, nie ulega odkształceniom pod wpływem zmian temperatury i jest antyalergiczna. Wewnętrzna koperta wykonana jest ze stali nierdzewnej, aby chronić mechanizm zegarka przed wilgocią i kurzem.

Mechanizm kwarcowy

W poniższej linii zastosowano mechanizm kwarcowy (quartz), zasilany baterią. Jedna bateria jest w stanie zasilić mechanizm na około 40-45 miesięcy. Ronda jest jedną z czołowych szwajcarskich marek specjalizujących się w produkcji mechanizmów kwarcowych, gwarantując wysoką precyzję i niezawodność, nawet w sportowych modelach narażonych na drgania i obciążenia.

 

Specyfikacja techniczna