P68 Pathfinder GMT Green - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie
P68 Pathfinder Automatic Green
28 lutego, 2022
P68 Pathfinder GMT Blue
7 października, 2021
Produkt niedostępny
zegarek-traser-p68-pathfinder-gmt-green-rubber-strap-109744-340×550zegarek-traser-p68-pathfinder-gmt-green-rubber-strap-109744-340×550-wieczór
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P68 Pathfinder GMT Green

Nr ref.: 109744
EAN: 7630027704754
Wyrazisty, solidny i niezmiennie czytelny pozostaje nowy model z linii P 68 Pathfinder GMT Green, który tym razem został wyposażony w bardzo wytrzymały pasek z wysokojakościowego kauczuku. Taki zestaw dodaje my tylko charakteru i potęguje wrażenie, że mamy do czynienia z prawdziwym łowcą wśród zegarków.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109744 traser® P68 Pathfinder GMT Green RS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2710 zł

Szczegółowy opis zegarka

Posiadanie Pathfindera stało się oznaką dobrego gustu, jak również podkreśla zamiłowanie właściciela do aktywności, sportowego usposobienia, spędzania czasu pod gołym niebem. Po raz kolejny marka traser® udowadnia, że doskonale rozumie potrzeby swoich Klientów i potrafi zaproponować rozwiązania, które w szybkim czasie stają się best sellerami.

Nowy model P68 Pathfinder został wyposażony w funkcję GMT, pozwalającą odczytywać zarówno czas lokalny (podczas zagranicznej podróży), jak i domowy. Daje to możliwość sprawdzania czasu w wybranych dwóch strefach czasowych na Ziemi. Za doskonałą czytelność wskazań odpowiada technologia trigalight®. Jest to najdoskonalsza opcja podświetlenia wskazań w zegarku, jaką można uzyskać. Nie wymaga żadnego zewnętrznego źródła zasilania, jest absolutnie samowystarczalna. Rurki wypełnione gazem H3 świecą nawet przez ćwierć wieku! To rozwiązanie zapewnia doskonałą widoczność wskazań w każdych warunkach atmosferycznych, o każdej porze dnia czy też w miejscach pozbawionych jakiegokolwiek światła. Ta właśnie umiejętność czyni z tego modelu zegarek na wskroś taktyczny.
Nie samy trytem jednak model ten żyje. Luminescencję wspiera masa Super-LumiNova. Oznakowania kierunków geograficznych oraz uszczelka pod taflą szkła szafirowego zostały pokryte właśnie tą substancją. Efekt wizualny gwarantowany!

Zielony kolor tarczy zamknięto w intensywnie czarną kopertę posiadającą dwie duże, dokręcane koronki. Jedna z nich odpowiada za ustawienie wskazań czasu, daty, jak i drugiej strefy czasowej a ta ulokowana na godzinie „8” obsługuje suwak wskazań kompasu. Dzięki zegarkowi możemy w łatwy sposób odnaleźć kierunek północny, jak i pozostałe kierunki geograficzne. Skala kompasu daje możliwość rozeznania się w położeniu w bardziej szczegółowy sposób.

Czarny pasek z elastycznego kauczuku zapewnia bardzo dobre mocowanie zegarka na nadgarstku. Pasek jest naprawdę długi, więc osoby posiadające nawet pokaźne przeguby nie będą miały problemu z założeniem go na rękę. Duża ilość dziurek zapewnia dowolną możliwość regulacji, nawet w przedziale 60 milimetrów.

W modelu P68 Pathfinder GMT możemy także odczytywać wskazania czasu pod wodą. 10 atmosfer wodoszczelności, zakręcane koronki oraz dekiel zachęcają do użytkowania tego zegarka również w warunkach wodnych. Pływanie lub nurkowanie bez akwalungu nie stanowi dla Pathfindera żadnego problemu.

W środku koperty pracuje niezawodny szwajcarski mechanizm kwarcowy marki Ronda, przez co dokładność wskazań jest niezwykle precyzyjna a jedna bateria może starczyć nawet na 45 miesięcy pracy mechanizmu.
 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: