P68 Pathfinder GMT Green - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P68 Pathfinder Automatic Green
28 lutego, 2022
P68 Pathfinder GMT Blue
7 października, 2021

Produkt wkrótce dostępny

zegarek-traser-p68-pathfinder-gmt-green-rubber-strap-109744-340×550zegarek-traser-p68-pathfinder-gmt-green-rubber-strap-109744-340×550-wieczór
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P68 Pathfinder GMT Green

Nr ref.: 109744
EAN: 7630027704754
Wyrazisty, solidny i niezmiennie czytelny pozostaje nowy model z linii P 68 Pathfinder GMT Green, który tym razem został wyposażony w bardzo wytrzymały pasek z wysokojakościowego kauczuku. Taki zestaw dodaje my tylko charakteru i potęguje wrażenie, że mamy do czynienia z prawdziwym łowcą wśród zegarków.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109744 traser® P68 Pathfinder GMT Green RS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 2850.00 

Szczegółowy opis zegarka

Posiadanie Pathfindera stało się oznaką dobrego gustu, jak również podkreśla zamiłowanie właściciela do aktywności, sportowego usposobienia, spędzania czasu pod gołym niebem. Po raz kolejny marka traser® udowadnia, że doskonale rozumie potrzeby swoich Klientów i potrafi zaproponować rozwiązania, które w szybkim czasie stają się best sellerami.

Nowy model P68 Pathfinder został wyposażony w funkcję GMT, pozwalającą odczytywać zarówno czas lokalny (podczas zagranicznej podróży), jak i domowy. Daje to możliwość sprawdzania czasu w wybranych dwóch strefach czasowych na Ziemi. Za doskonałą czytelność wskazań odpowiada technologia trigalight®. Jest to najdoskonalsza opcja podświetlenia wskazań w zegarku, jaką można uzyskać. Nie wymaga żadnego zewnętrznego źródła zasilania, jest absolutnie samowystarczalna. Rurki wypełnione gazem H3 świecą nawet przez ćwierć wieku! To rozwiązanie zapewnia doskonałą widoczność wskazań w każdych warunkach atmosferycznych, o każdej porze dnia czy też w miejscach pozbawionych jakiegokolwiek światła. Ta właśnie umiejętność czyni z tego modelu zegarek na wskroś taktyczny.
Nie samy trytem jednak model ten żyje. Luminescencję wspiera masa Super-LumiNova. Oznakowania kierunków geograficznych oraz uszczelka pod taflą szkła szafirowego zostały pokryte właśnie tą substancją. Efekt wizualny gwarantowany!

Zielony kolor tarczy zamknięto w intensywnie czarną kopertę posiadającą dwie duże, dokręcane koronki. Jedna z nich odpowiada za ustawienie wskazań czasu, daty, jak i drugiej strefy czasowej a ta ulokowana na godzinie „8” obsługuje suwak wskazań kompasu. Dzięki zegarkowi możemy w łatwy sposób odnaleźć kierunek północny, jak i pozostałe kierunki geograficzne. Skala kompasu daje możliwość rozeznania się w położeniu w bardziej szczegółowy sposób.

Czarny pasek z elastycznego kauczuku zapewnia bardzo dobre mocowanie zegarka na nadgarstku. Pasek jest naprawdę długi, więc osoby posiadające nawet pokaźne przeguby nie będą miały problemu z założeniem go na rękę. Duża ilość dziurek zapewnia dowolną możliwość regulacji, nawet w przedziale 60 milimetrów.

W modelu P68 Pathfinder GMT możemy także odczytywać wskazania czasu pod wodą. 10 atmosfer wodoszczelności, zakręcane koronki oraz dekiel zachęcają do użytkowania tego zegarka również w warunkach wodnych. Pływanie lub nurkowanie bez akwalungu nie stanowi dla Pathfindera żadnego problemu.

W środku koperty pracuje niezawodny szwajcarski mechanizm kwarcowy marki Ronda, przez co dokładność wskazań jest niezwykle precyzyjna a jedna bateria może starczyć nawet na 45 miesięcy pracy mechanizmu.
 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: