P68 Pathfinder Automatic Black - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie
P68 Pathfinder Automatic Blue
18 czerwca, 2020
[stock_status id='2772']
zegarek-traser-P68-PF- Automatic-black-soldier-dayzegarek-traser-P68-PF- Automatic-black-soldier-evening
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P68 Pathfinder Automatic Black

Nr ref.: 109522
EAN: 7630027704723
Modelowi Pathfinder Automatic Balck przeciętność nie imponuje. To prawdziwy zegarek taktyczny z silnym charakterem. Jego czarna natura budzi emocje, przyciąga uwagę i hipnotyzuje.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
109522 traser® P68 Pathfinder Automatic Black PSS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 4460 zł

Szczegółowy opis zegarka

W portfolio marki traser® znaleźć można wiele zegarków, gdzie czarny kolor odgrywa decydującą rolę. Jednak to Pathfinder Automatic Black w wersji ze stalową bransoletą stał się od razu ulubieńcem fanów tej szwajcarskiej marki.
Czarna tarcza w połączeniu z białymi wskazaniami na tarczy zyskała doskonały kontrast i czytelność. Szkło szafirowe z wewnętrzną powłoką antyrefleksyjną wydobywa każdy detal tego pięknego cyferblatu.

Serce zegarka stanowi werk pochodzący od marki ETA, model 2824-2 w wersji Elabore. Oznacza to wyższy standard wykończenia mechanizmu oraz jego większą dokładność chodu. W tym wypadku dobowy amplituda chodu nie powinna przekraczać +/- 7 sekund.
Całość zamknięta jest w kopercie o średnicy 46 milimetrów. Ten pokaźny zegarek podtrzymuje na ręce stalowa bransoleta, również barwiona na czarno metodą PVD. Warto zwrócić uwagę na jej wykończenie. Struktura czerni ma bowiem dwa oblicza: matowe oraz wykończone na wysoki połysk.

Zegarek przyciąga uwagę za dnia, ale nie mniejsze emocje budzi w nocy. Wówczas to bowiem najlepiej widać działanie samowystarczalnej technologi trigalight®. Szklane mikrorurki wypełnione trytem emitują nieprzerwanie zielone oraz pomarańczowe światło nawet przez 25 lat. To wynik nie do pobicia w żadnej innej marce.
Ponad to cyfry arabskie na tarczy, oznakowania kierunków geograficznych na skali kompasu oraz uszczelka pod szkłem szafirowym zostały pokryte masą fluoroscencyjną o nazwie Super LumiNova. Absorbuje i oddaje ona światło przez około godzinę po naświetleniu. Całość daje wspaniały pokaz możliwości i podkreśla zasłużone miejsce lidera marki traser® w kwestii czytelności wskazań czasu.
 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • tekstylny pasek marki traser w czarnm kolorze z szarym paskiem i czarną sprzączką

Pozostałe zegarki z tej linii

  • zegarek taktyczny marki traser P68 Pathfinder GMT Blue. Granatowa tarcza, czarna kopert i czarna bransoleta stalowa.
  • zegarek taktyczny marki traser P68 Pathfinder GMT Green. Zielona tarcza, czarna kopert i czarna bransoleta stalowa.
  • taktyczny zegarek traser P68 Pathfinder GMT Green
  • taktyczny zegarek traser P68 Pathfinder GMT Blue