P68 Pathfinder Automatic Black - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P68 Pathfinder Automatic Blue
7 października, 2021
P68 Pathfinder Automatic Black
18 czerwca, 2020

Produkt dostępny

zegarek-traser-p68-pathfinder-automatic-black-rubber-strap-109741-340×55zegarek-traser-p68-pathfinder-automatic-black-rubber-strap-109741-340×550-wieczór
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P68 Pathfinder Automatic Black

Nr ref.: 109741
EAN: 7630027704723
Dla wielu fanów marki traser® ten model to prawdziwa ikona. Koperta wraz z mechanizmem to znana z wcześniejszych projektów linii Pathfinder Black baza, do której teraz doczepiono wytrzymały, czarny pasek kauczukowy. Na nadgarstku zegarek ten zyskuje tylko na atrakcyjności, stanowiąc klasę samą w sobie.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109741 traser® P68 Pathfinder Automatic Black RS

Cena: 5150.00 

Szczegółowy opis zegarka

W portfolio marki traser® znaleźć można wiele zegarków, gdzie czarny kolor odgrywa decydującą rolę. Jednak to Pathfinder Automatic Black w wersji ze stalową bransoletą stał się od razu ulubieńcem fanów tej szwajcarskiej marki.
Czarna tarcza w połączeniu z białymi wskazaniami na tarczy zyskała doskonały kontrast i czytelność. Szkło szafirowe z wewnętrzną powłoką antyrefleksyjną wydobywa każdy detal tego pięknego cyferblatu.

Serce zegarka stanowi werk pochodzący od marki Sellita, model SW 200-1 w wersji Special. Oznacza to wyższy standard wykończenia mechanizmu oraz jego większą dokładność chodu. W tym wypadku dobowa amplituda chodu nie powinna przekraczać od +/- 7 do +/- 20 sekund. Całość zamknięta jest w kopercie o średnicy 46 milimetrów. Ten pokaźny zegarek podtrzymuje na ręce gumowy pasek, wyposażony aż w 11 dziurek, rozlokowanych średnio co 6 mm. Daje to możliwość bardzo szerokiej regulacji i sprawia, że zarówno osoby o niewielkim przegubie, jaki te obdarzone pokaźniejszymi nadgarstkami nie będą miały problemów z założeniem i dopasowaniem zegarka do ręki.

Zegarek przyciąga uwagę za dnia, ale nie mniejsze emocje budzi w nocy. Wówczas to bowiem najlepiej widać działanie samowystarczalnej technologi trigalight®. Szklane mikrorurki wypełnione trytem emitują nieprzerwanie zielone oraz pomarańczowe światło nawet przez 25 lat. To wynik nie do pobicia w żadnej innej marce.
Ponad to cyfry arabskie na tarczy, oznakowania kierunków geograficznych na skali kompasu oraz uszczelka pod szkłem szafirowym zostały pokryte masą fosforescencyjną o nazwie Super LumiNova. Absorbuje i oddaje ona światło przez około godzinę po naświetleniu. Całość daje wspaniały pokaz możliwości i podkreśla zasłużone miejsce lidera marki traser® w kwestii czytelności wskazań czasu.
 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • tekstylny pasek marki traser w czarnm kolorze z szarym paskiem i czarną sprzączką