P68 Pathfinder Automatic Blue - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P68 Pathfinder GMT Blue
7 października, 2021
P68 Pathfinder Automatic Black
7 października, 2021

Produkt wkrótce dostępny

zegarek-traser-p68-pathfinder-automatic-blue-rubber-strap-109742-340×550zegarek-traser-p68-pathfinder-automatic-blue-rubber-strap-109742-340×550-wieczór
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P68 Pathfinder Automatic Blue

Nr ref.: 109742
EAN: 7630027704730
Od kilku lat niebieska wersja kolorystyczna Pathfindera Automatica nie schodzi z listy best selerów. Początkowo dostępna była tylko wersja na pasku NATO, potem stalowa bransoleta a teraz można cieszyć się wersją na czarnym jak noc gumowym pasku z wytłoczonym logo traser.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109742 traser® P68 Pathfinder Automatic Blue RS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 5150.00 

Szczegółowy opis zegarka

Model Pathfinder Automatic Blue 109742 to pokaz umiejętności projektantów marki traser®, którzy z wyczuciem potrafią stworzyć nie tylko zegarek wytrzymały, czytelny i ponadczasowy, ale także nadać mu niepowtarzalnego uroku i piękna.
Każdy element stalowy tego zegarka jest koloru czarnego. To podkreślenie rodowodu marki, która jako pierwsza wydała na świat zegarek taktyczny. W tej czarnej obudowie niebieska tarcza zdobywa uwagę, przyciąga spojrzenie i cieszy starannym wykończeniem. Wskazania na cyferblacie są koloru białego oraz w odcieniu jasnej zieleni. Wzmacnia to kontrast z granatem tarczy a przez to zegarek zyskuje na czytelności.

Nie tylko w dzień model Pathfinder Automatic Blue potrafi przykuć uwagę. W nocy lub w warunkach ograniczonego oświetlenia zaczyna się prawdziwy pokaz jego możliwości. Do głosu dochodzi wówczas technologia trigalight® - autorski system luminescencyjny opracowany przez szwajcarską firmę mb-microtec. Wykorzystuje on właściwości trytu, który umieszczony w szklanych mikrorurkach, w wyniku reakcji chemicznej wytwarza światło, do którego emisji nie jest potrzebne żadne dodatkowe źródło energii. Ta samowystarczalna metod świetlna potrafi działać nawet przez 25 lat! Dodatkowo cyfry arabskie, oznakowania kierunków geograficznych oraz uszczelka pod szkłem szafirowym zostały pokryte masą fluoroscencyjną, która po nasłonecznieniu oddaje światło przez okres około godziny.

W środku pracuje niezawodny mechanizm Sellita SW 200-1 w wersji Special. Oznacza to wyższy standard wykończenia mechanizmu oraz jego większą dokładność chodu. W tym wypadku dobowa amplituda chodu nie powinna przekraczać od +/- 7 do +/- 20 sekund.
 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • tekstylny pasek w kolorze granatowym z limonkowym paskiem do zegarka P68 Pathfinder marki traser