P68 Pathfinder GMT Blue - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

taktyczny zegarek traser P68 Pathfinder GMT Green
P68 Pathfinder GMT Green
13 grudnia, 2019
P68 Pathfinder Automatic Black
23 maja, 2019

Produkt dostępny

taktyczny zegarek traser P68 Pathfinder GMT Bluetaktyczny zegarek traser P68 Pathfinder GMT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P68 Pathfinder GMT Blue

Nr ref.: 109034
EAN: 7630027704211
Nowa wersja kultowego modelu P68 Pathfinder przykuwa uwagę świeżymi kolorami oraz dodatkową funkcją GMT. To idealny zegarek dla globtroterów, podróżników i wagabundów, ceniących praktyczne rozwiązania wykonane z polotem.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109034 traser® P68 Pathfinder GMT Blue TS

Cena: 2690.00 

Szczegółowy opis zegarka

Posiadanie Pathfindera stało się oznaką dobrego gustu, jak również podkreśla zamiłowanie właściciela do aktywności, sportowego usposobienia, spędzania czasu pod gołym niebem. Po raz kolejny marka traser® udowadnia, że doskonale rozumie potrzeby swoich Klientów i potrafi zaproponować rozwiązania, które w szybkim czasie stają się best sellerami.

Nowy model P68 Pathfinder został wyposażony w funkcję GMT, pozwalającą odczytywać zarówno czas lokalny (podczas zagranicznej podróży), jak i domowy. Daje to możliwość sprawdzania czasu w wybranych dwóch strefach czasowych na Ziemi. Za doskonałą czytelność wskazań odpowiada technologia trigalight®. Jest to najdoskonalsza opcja podświetlenia wskazań w zegarku, jaką można uzyskać. Nie wymaga żadnego zewnętrznego źródła zasilania, jest absolutnie samowystarczalna. Rurki wypełnione gazem H3 świecą nawet przez ćwierć wieku! To rozwiązanie zapewnia doskonałą widoczność wskazań w każdych warunkach atmosferycznych, o każdej porze dnia czy też w miejscach pozbawionych jakiegokolwiek światła. Ta właśnie umiejętność czyni z tego modelu zegarek na wskroś taktyczny.

Nie samy trytem jednak model ten żyje. Luminescencję wspiera masa Super-LumiNova. Oznakowania kierunków geograficznych oraz uszczelka pod taflą szkła szafirowego zostały pokryte właśnie tą substancją. Efekt wizualny gwarantowany!

Niebieski kolor tarczy zamknięto w intensywnie czarną kopertę posiadającą dwie duże, dokręcane koronki. Jedna z nich odpowiada za ustawienie wskazań czasu, daty, jak i drugiej strefy czasowej a ta ulokowana na godzinie „8” obsługuje suwak wskazań kompasu. Dzięki zegarkowi możemy w łatwy sposób odnaleźć kierunek północny, jak i pozostałe kierunki geograficzne. Skala kompasu daje możliwość rozeznania się w położeniu w bardziej szczegółowy sposób. Tekstylny pasek w kolorze tarczy nie tylko wygląda bardzo efektownie, to dodatkowo w sposób niezwykle efektywny i skuteczny utrzymuje zegarek na nadgarstku. 3 szlufki pozwalają na niezwykle precyzyjne i wygodne dopasowanie Pathfindera do każdego rozmiaru przegubu.

W modelu P68 Pathfinder GMT możemy także odczytywać wskazania czasu pod wodą. 10 atomosfer wodoszczelności, zakręcane koronki oraz dekiel zachęcają do użytkowania tego zegarka również w warunkach wodnych. Pływanie lub nurkowanie bez akwalungu nie stanowi dla Pathfindera żadnego problemu. Na koniec rzecz najważniejsza. Debiutująca w grudniu 2019 roku najnowsza wersja zegarków z linii P68 została wyposażona w mechanizm kwarcowy. Wzrosłą więc precyzja odczytu wskazań a zmalała cena. To kolejny powód przemawiający za wyborem Pathfindera GMT.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: