P68 Pathfinder Automatic Black - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

taktyczny zegarek traser P68 Pathfinder GMT Blue
P68 Pathfinder GMT Blue
13 grudnia, 2019
P68 Pathfinder Automatic Blue
23 maja, 2019

Produkt dostępny

zegarek_traser_P68_107718zegarek_traser_P68_107718_NIGHT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P68 Pathfinder Automatic Black

Nr ref.: 107718
EAN: 7630027703641
Jest „bardziej mroczną”wersją swojego odpowiednika w niebieskim kolorze. Bardziej zadziorny, mniej oswojony sprawia wrażenie zegarka z silnym charakterem. Na pewno został zaprojektowany by swoją wytrzymałością i funkcjonalnością dawać dowód legendarnej niezawodności zegarków marki traser®.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
107718 traser® P68 Pathfinder Automatic Black TS

Cena: 4850.00 

Szczegółowy opis zegarka

Zegarek ten można zaliczyć do grupy tool watchy, zegarków zadaniowych i określonej funkcji. Ten model ma za zadanie pomóc swojemu właścicielowi doskonale orientować się w terenie, sprawnie odszukiwać swoją lokalizację i bezbłędnie wyznaczać dalszy kierunek podróży. Wprawdzie za pomocą każdego zegarka ze wskazówkami, dokładnie pokazującego czas, jesteśmy w stanie określić kierunki świata. Ale w modelu Pathinder mamy do pomocy skalę kompasu, która ułatwia nam w bardziej precyzyjnym orientowaniu się w kierunkach geograficznych. Skala kompasu, ulokowana na zewnętrznej części tarczy przesuwana jest za pomocą koronki na godzinie 8-mej. Warto zaznaczyć, że obydwie koronki są duże a ich brzegi żebrowane, co zwiększa wygodę ustawiania wskazań. Każda jest też dokręcana, podobnie jak dekiel zegarka, co w połączeniu z 10 atmosferami wodoszczelności, tworzy barierę trudną do pokonania dla wody lub kurzu. W zegarku P68 śmiało można pływać a nawet nurkować na głębokości kilku metrów.

Pathfinder potrafi nam również pokazać czas bez względu na porę dnia lub nocy. Rurki trytu umieszczone na tarczy oraz wskazówkach emitują światło o stałej intensywności przez ponad 12 lat od daty produkcji. Jest to możliwe dzięki zaawansowanej technologii trigalight®, będącej konceptem firmy mb microtec, do której należy również marka traser®.

Do przytwierdzenia 46 milimetrowej koperty do nadgarstka użyto lekkiego ale zarazem niesamowicie wytrzymałego paska tekstylnego. Aby poprawić komfort i bezpieczeństwo noszenia, do paska przymocowano aż 3 szlufki, z których 2 są ruchome. Tak przytwierdzony zegarek gotowy jest na każdą podróż, misję przygodę. P68 Pathfiner oferuje nie tylko doskonałą stylistykę zegarka sportowego, ale pełną funkcjonalność i wytrzymałość zegarka taktycznego.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • tekstylny pasek marki traser w czarnm kolorze z szarym paskiem i czarną sprzączką