P68 Pathfinder Automatic Blue - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P68 Pathfinder Automatic Black
23 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

taktyczny zegarek traser P68 Pathfinder Automatic Bluezegarek-traser-P68_107719_NIGHT
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P68 Pathfinder Automatic Blue

Nr ref.: 107719
EAN: 7630027703658
Absolutny best seller w kolekcji. Doskonale proporcjonalny, ze świetnie zestawionymi barwami przykuwa uwagę już z daleka. Udane połączenie morskiego błękitu tarczy, dekorowanej szlifem słonecznym, z czarną barwą koperty oraz limonkowymi wstawkami.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
107719 traser® P68 Pathfinder Automatic Blue TS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 4850.00 

Szczegółowy opis zegarka

Całość sprawia, że zegarek zyskał na dynamice, sportowym charakterze oraz niesamowitej atrakcyjności wizualnej.

Zapewne wiele osób będzie wybierało ten model, kierując się względami estetycznymi, ale trzeb pamiętać, że mamy do czynienia z rasowym zegarkiem taktycznym, z całą paletą przydatnych funkcji.

Po zapadnięciu zmroku zegarek zaczyna świecić. Bazę iluminacji stanowi przełomowa technologia trigalight® - najdoskonalsze źródło światła wykorzystywane w branży zegarkowej. 12 rurek wypełnionych trytem oraz 3 na wskazówkach świecą niezmiennym światłem przez ponad 12 lat od momentu produkcji. Światło będzie widoczne nawet przez ćwierć wieku, ale po 12 latach zacznie nieznacznie słabnąć.

W tym modelu trigaligt wspiera również SupeLuminova. Z tej masy zostały wykonane cyfry arabskie na tarczy, jak również wskazania kierunków geograficznych na skali kompasu oraz uszczelka szkła szafirowego. Ta ostatnia tworzy świecący ring wokół tarczy. Niecodzienny widok wśród zegarków.

Model P68 Pathfinder zsotał wyposarony w dwie duże, poręczne koronki. Jedna tradycyjnie służy do ustawiania wskazań czasu oraz daty a druga, co jest zjawiskiem szczególnym i wartym podkreślenia, służy do przestawiania skali kompasu, zamontowanego na zewnętrznej części tarczy. Dzięki tej skali można wyznaczać azymut oraz kierunek podróży bez konieczności korzystania z GPSu.

Koperta, mimo swych pokaźnych rozmiarów – 46 mm (nie licząc koronki) świetnie układa się nawet na szczupłym nadgarstku. Za Wygodę i bezpieczeństwo noszenia odpowiedzialny jest niezwykle wytrzymały pasek tekstylny, który w tym modelu został wyposażony aż w 3 szlufki. Dzięki czemu unikniemy problemu: Co zrobić z odstającą końcówką paska? Zegarek ten można dopasować do każdego rodzaju przegubu a następnie zapiąć w sposób mocny i pewny.

10 atmosfer wodoszczelności daje poczucie bezpieczeństwa w warunkach załamania pogody oraz podczas przepraw wodnych. Dokręcane koronki oraz zakręcany dekiel chronią mechanizm w sposób nie budzący obaw. Mechanizmem pracującym w środku jest sprawdzona Sellita SW 200-1 w wersji Special. Ten wyższy stopień klasy mechanizmu daje między innymi wyższą dokładność pracy mechanizmu, oscylującą w przedziale od +/- 7 sek. do +/- 20 sek. na dobę.

Pathfinder oznacza tropiciela, osobę doskonale obeznaną w terenie. Taki jest również ten zegarek, w przypadku którego przygoda zaczyna się już w chwili założenia go na nadgarstek.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • tekstylny pasek w kolorze granatowym z limonkowym paskiem do zegarka P68 Pathfinder marki traser