P68 Pathfinder GMT Green - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

zegarek taktyczny marki traser P68 Pathfinder GMT Blue. Granatowa tarcza, czarna kopert i czarna bransoleta stalowa.
P68 Pathfinder GMT Blue
18 czerwca, 2020
taktyczny zegarek traser P68 Pathfinder GMT Green
P68 Pathfinder GMT Green
13 grudnia, 2019

Produkt dostępny

zegarek taktyczny marki traser P68 Pathfinder GMT Green. Zielona tarcza, czarna kopert i czarna bransoleta stalowa.zegarek taktyczny marki traser P68 Pathfinder GMT Green całkowicie czarny ze świecącymi na zielono rurkami trytu
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P68 Pathfinder GMT Green

Nr ref.: 109525
EAN: 7630027704754
Doskonała propozycja dla osób ceniących wytrzymałość zegarka taktycznego z niepowtarzalnym wyglądem. W wersji z czarną bransoletą zegarek epatuje siłą i pewnością siebie.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109525 traser® P68 Pathfinder GMT Green PSS

Cena: 3250.00 

Szczegółowy opis zegarka

Zielony kolor tarczy zyskuje coraz szersze grono wielbicieli. W modelu Pathfinder GMT Green zieleń ta ma wojskowy odcień. Cyferblat obudowany czarną kopertą w rozmiarze 46 mm wraz z czarną bransoletą robi piorunujące wrażenie i budzi respekt.

Duża koperta została zaopatrzona w dwie koronki. Pierwsza – na godzinie 3. – służy do ustawienia czasu oraz daty. Druga – na godzinie 8. – obsługuje suwak skali kompasu. Dzięki tej funkcji łatwo można odnaleźć w dzień właściwy kierunek geograficzny, by następnie wytyczyć kierunek podróży.
Obydwie koronki są dokręcane, podobnie jak zabudowany dekiel. Zegarek posiada 10 atmosfer wodoszczelności, co sprawia, że można go śmiało używać również podczas uprawiania sportów wodnych.

Model ten posiada możliwość ustawienia czasu w drugiej, dowolnej strefie czasowej. Odpowiada za to wskazówka zakończona czerwonym grotem. To bardzo wygodna funkcja dla osób często podróżujących lub kontaktujących się ze znajomymi za granicą. Zegarek pokazuje nam bowiem zarówno czas lokalny, jak i w drugim, dowolnie wybranym miejscu na świecie.

Ten uniwersalny zegarek taktyczny został wyposażony w technologię trigalight®. To manufakturowe rozwiązanie stosowane w zegarkach traser opracowała szwajcarska firma mb-microtec. Polega ona na wykorzystaniu trytu jako jednego bazowych z komponentów. Gaz ten wypełnia szklane mikrorurki umieszczone na tarczy oraz na wskazówkach zegarka. Potrafią one emitować światło przez prawie 25 lat, bez konieczności zasilania żadnym dodatkowym źródłem energii. To samowystarczalna technologia świetlna jest najdoskonalszym rozwiązaniem iluminacyjnym, stosowanym w zegarkach.
Na tym nie kończą się wizualne wrażenia. Cyfry arabskie oraz oznakowania kierunków geograficznych oraz uszczelka pod szkłem szafirowym pokryte zostały masą Super LumiNova. Substancja ta, po naświetleniu poprzez światło dzienne lub słoneczne, emituje intensywne światło przez około godzinę. W połączeniu z trigalightem® całość daje prawdziwy pokaz potencjału i funkcjonalności modelu 109525. Zegarek ten jest bowiem czytelny zawsze, bez względu na porę dnia i nocy.
 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • tekstylny pasek w kolorze granatowym z limonkowym paskiem do zegarka P68 Pathfinder marki traser