P68 Pathfinder GMT Blue - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P68 Pathfinder Automatic Blue
18 czerwca, 2020
zegarek taktyczny marki traser P68 Pathfinder GMT Green. Zielona tarcza, czarna kopert i czarna bransoleta stalowa.
P68 Pathfinder GMT Green
18 czerwca, 2020

Produkt dostępny

zegarek taktyczny marki traser P68 Pathfinder GMT Blue. Granatowa tarcza, czarna kopert i czarna bransoleta stalowa.zegarek-traser-P68-PF-GMT-blue-soldier-evening
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P68 Pathfinder GMT Blue

Nr ref.: 109524
EAN: 7630027704747
Kolekcja Pathfinder zyskała kolejnego mocnego reprezentanta. Tym razem model GMT Blue został wyposażony w solidną, stalowa bransoletę. Poprzez ten zabieg zegarek prezentuje się bardzo dostojnie i zyskuje na charakterze.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
109524 traser® P68 Pathfinder GMT Blue PSS

Cena: 3250.00 

Szczegółowy opis zegarka

Dla mężczyzn, którzy lubią „czuć” zegarek na nadgarstku, dla których rozmiar i waga mają znaczenie, ten model powinien się znaleźć na liście życzeń. Pathfinder Blue to doskonale zaprojektowany zegarek taktyczny w rozmiarze XL. 46-milimetrowa koperta została wyposażona w dwie koronki. Jedna z nich obsługuje wskazania czasu, daty oraz drugiej strefy czasowej a druga – suwak skali kompasu.

Model 109524 posiada dwie, bardzo praktyczne funkcje. GMT – czyli druga strefa czasowa daje możliwość odczytu czasu lokalnego, jak i godziny w drugim, dowolnie wybranym zakątku świata. Rzecz bardzo przydatna osobom często podróżującym, lub kontaktującym się ze znajomymi poza granicami kraju.
Skala kompasu poprawia orientację w terenie. W słoneczny dzień możemy łatwo zlokalizować kierunki geograficzne oraz wytyczyć dalszy cel podróży.

Jak na trasera przystało powyższy model charakteryzuje się doskonałą czytelnością wskazań. W zegarku zastosowano aż dwa systemy iluminescencyjne. Głównym jest technologia trigalight® - znak firmowy marki traser®. Bazuje ona na szklanych mikrorurkach wypełnionych trytem, który przy reakcji z luminoforem, emituje światło. System ten działa ciągle, bez konieczności doładowywania przez 25 lat! Żadne inne rozwiązanie nie może się z nim równać. Mikrorurki w modelu P68 Pathfinder GMT Blue świecą w kolorze zielonym.
Technologię trytową wspiera Super LumiNova – masa świecąca, która po naświetleniu oddaje światło przez okres około 1 godziny. Obydwie metody iluminacji dają prawdziwe widowisko dla oka. Odczytanie godziny w tym zegarku zawsze będzie szybkie i precyzyjne.
 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski: