P68 Pathfinder Automatic Sand - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P68 Pathfinder Automatic Sand
28 lutego, 2022
P68 Pathfinder Automatic Green
28 lutego, 2022

Produkt dostępny

P68-Pathfinder- Automatic-Sand-110455P68-Pathfinder- Automatic-Sand-110455-noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P68 Pathfinder Automatic Sand

Nr ref.: 110455
EAN: 7630027705133
Piaskowy kolor nie często występuje na nadgarstku. Dla marki traser jest to jednak jeden z najbardziej oczywistych kolorów. Kojarzony z pustynią, kurzem, pyłem przywołuje na myśl surowe wzgórza gór Atlas lub bezdroża Sahary.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
110455 traser® P68 Pathfinder Automatic Sand RS

Cena: 5150.00 

Szczegółowy opis zegarka

Linia Pathfinder to grupa zegarków ciesząca się największą popularnością w marce traser. Modele te łączą w sobie nie tylko legendarną wytrzymałość i niezawodność oferowaną przez największego producenta zegarków taktycznych na świecie, ale także przemyślany i niezwykle atrakcyjny design. Te modele rzucają się w oczy. Nie sposób przejść obok bez reakcji. Wskazują, że osoba, która je nosi musi być kimś nietuzinkowym.

Wygląd

P68 Pathfinder Automatic Sand – jak sama nazwa wskazuje – wyróżnia się piaskowym kolorem tarczy zamkniętej w grafitową kopertę w matowym wykończeniu. Atrakcyjnego wyrazu nadają zegarkowi granatowe wstawki w formie zakończenia wskazówki godzinowej, trójkątów nawigacyjnych na pierścieniu, podpisu „automatic” oraz linii, biegnącej wzdłuż tekstylnego paska w stylu nato.

2 opcje do wyboru

Zegarek Pathfinder Automatic Sand występuje w dwóch wersjach mocowania. Do wyboru mamy tekstylny pasek w stylu nato, wyposażony w 3 stalowe szlufki, pozwalające bardzo solidnie i wygodnie dopasować zegarek do każdego rodzaju nadgarstka. Pasek jest najlżejsza formą mocowania. Jego atutem jest fakt, że można go (po wcześniejszym wyciągnięciu z spomiędzy uszu zegarka) wyprać ręcznie lub w pralce w temperaturze do 40°C.
Druga opcja to bardzo wytrzymały, wyprodukowany we Włoszech pasek gumowy z wytłoczonym logotypem marki na zewnętrznej powierzchni. Pasek jest dokładnie spasowany z kopertą i nie tworzy wolnych przestrzeni między końcem a krawędzią koperty, przez co wydaje się być integralną częścią całości.
Jedna i druga opcja dają możliwość cieszenia się zegarkiem podczas różnego rodzaju aktywności. Mowa także o sportach lub rekreacji wodnej. Każdy model z linii Pathfinder uszczelniony został do poziomu 10 atmosfer co pozwala na pływanie oraz nurkowanie do głębokości kilku metrów.

Technologia trigalight®

Wizytówką każdego modelu z logo traser jest manufakturowa technologia trigalight®, pozwalająca zegarkowi emitować zegarkowi ciągły strumień światła w sposób nieprzerwany przez okres nawet do 25 lat! Markery świetlne trigalight® nie wymagają żadnego zewnętrznego źródła zasilania ani serwisowania. Producent daje 10-letnią gwarancję, że siła światła przez pierwsze 10 lat będzie stała.
Możliwość szybkiego odczytania godziny nie tylko w warunkach bojowych, ale również na co dzień daje komfort, poczucie bezpieczeństwa i bardzo ułatwia szereg procesów. Przede wszystkim nie musimy pamiętać o zewnętrznym źródle oświetlenia by sprawdzić czas na zegarku w np. w nocy. Nie ma potrzeby odrywania ręki by wcisnąć przycisk, wyzwalający światło – jak to bywa w modelach innych marek. Światło świeci ciągle i nieustannie przez prawie ćwierć wieku. Nie ma wić bardziej wydajnego ani niezawodnego źródła iluminacji w branży zegarkowej.

Pierścień ze skalą kompasu

Podobnie jak pozostałe modele z linii P68 Pathfinder, taki modele z kolekcji Sand wyposażone zostały w wewnętrzny pierścień ze skalą kompasu. Pozwala on na bardziej precyzyjne wskazanie kierunków geograficznych i umożliwia sprawną nawigację w terenie przy pomocy zegarka. By skutecznie nawigować i poruszać się w nieznanym terenie potrzebny jest zegarek wskazówkowy pokazujący aktualny czas, Słońce oraz wspomniana skala kompasu.
Wewnętrzna skala kompasu obsługiwana jest przez zakręcaną koronkę na godzinie „8”.

Naciąg automatyczny

Serce zegarka stanowi mechanizm renomowanej szwajcarskiej manufaktury Selita, model SW 200 w wersji Special. Łożyskowany na 26 kamieniach z rubinów syntetycznych mechanizm legitymuje się 38-godzinną rezerwą chodu. Wersja Special to – w przeciwieństwie do wersji Standard – zwiększona dokładność chodu zegarka. Dobowa odchyłka chodu wynosi dla tej wersji między +/- 7 do +/- 20 sekund.
 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • tekstylny pasek marki traser w czarnm kolorze z szarym paskiem i czarną sprzączką