P67 Officer Pro Automatic Bronze Brown - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro Automatic Bronze Blue
29 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_officer_pro_P67_108073_dayzegarek_traser_officer_pro_P67_108073_night
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro Automatic Bronze Brown

Nr ref.: 108073
EAN: 7630027703788
Okazuje się, że nie tylko dziewczyny lubią brąz. Od kilku lat ten stop metali zyskał na popularności również w branży zegarkowej. Łatwo obrabialny, wytrzymały, odporny na wysoką temperaturę i korozję brąz daje szerokie pole do popisu szwajcarskim producentom zegarków. Marka traser® wykorzystała ten surowiec do produkcji modelu, który szybko stał się best sellerem. Mowa o P67 OP Automatic Bronze Brawn.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
108073 traser® P67 Officer Pro Automatic Brown LS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 4690.00 

Szczegółowy opis zegarka

To nie jest model dla każdego. To zegarek, który zmienia się wraz z właścicielem, pokazuje upływ czasu nie tylko na cyferblacie, ale i całym sobą. Brąz utlenia się tworząc patynę. Na powierzchni koperty z brązu zaczną pojawiać się barwy, plamy o nieregularnych kształtach, nadające unikalny charakter zegarkowi. Dla niektórych to główny motyw zakupu zegarka z kopertą z brązu. Można bowiem obserwować na swoim czasomierzu, jak tlen, woda, wilgoć odciskają na nim swój znak. Zegarek taki jest zapisem dziejów, historii przebytych wraz z jego właścicielem, podręczną kroniką minionych zdarzeń.

Co mają zrobić ludzie, którzy woleliby zachować swój zegarek w nienagannej formie? Bez obaw. Istnieje wiele metod czyszczenia brązu, dzięki których powierzchnia zegarka będzie miała zawsze barwę, na jakiej nam pierwotnie zależało.

W modelu Officer Pro Automatic Bronze, brązu wykorzystano dużo do produkcji koperty. 45 milimetów daje bowiem pokaźnych rozmiarów zegarek. Do tego użyto dwóch tafli szafirowego szkła. Pierwsza osłania cyferblat zegarka. W dodatku od wewnętrznej strony szkła został naniesiony antyrefleks, co poprawia widoczność i przejrzystość wskazań. Co niecodzienne, w tej klasie cenowej produktu, również przeszklony dekiel został zamknięty nie szkłem mineralnym, ale szafirowym. Przez nie możemy podziwiać pracę niezawodnego mechanizmu ETA 2824-2 i to w wersji ELABORE. Ta ponadstandardowa wersja daje mechanizmowi chociażby większą dokładność chodu.

Czasomierz ten nie tylko jest z brązu, cały jest brązowy. Brązowa tarcza została wykończona szlifem słonecznym, przez co mieni się wieloma odcieniami tego koloru. Pasek ze skóry cielęcej został zszyty z dwóch kawałków. Spód paska jest gładki natomiast zewnętrzna część ma strukturę zamszu, zmienia swój odcień po przejechaniu po jego powierzchni palcem. Wszystko po to aby również i pasek zmieniał swoją strukturę i barwę podczas użytkowania.

O ile wygląd zegarka przypomina modele w stylu vintage, to technologia zastosowana do uzyskania światła jest dziełęm całkowicie współczesnym i nowatorskim. Trigalight®, bo o tej technologii mowa, to najdoskonalsze źródło światła stosowane w branży zegarkowej. Polega na zastosowaniu szklanych rurek wypełnionym gazem H3, czyli trytem. Elektrony trytu uderzają o powierzchnie rurki powlekanej farbą fosforescencyjną, wytwarzając energię świetlną. Ta metoda uzyskiwania światła jest całkowicie autonomiczna, nie wymaga zewnętrznego źródła energii i dział nawet do 25 lat.

Rurki z trytem zostały zaaplikowane w miejsce indexów na tarczy, na wskazówce minutowej i godzinowej, jak również jako element graficzny, podkreślający logo firmy. W kwestii oświetlenia to jednak nie koniec. Tryt wspomagany jest przez farbę typu Super LumiNova. Została ona naniesiona na wskazówki oraz na cyfry arabskie i oznakowania godzinowe na cyferblacie. Po zapadnięciu zmroku model ten mieni się kolorem zielony i żółtym, gwarantując czytelność wskazań o każdej porze dnia lub nocy.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • pasek traser z brązowej skóry ze sprzączką z brązu