P67 Officer Pro Automatic Bronze Blue - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro Automatic Black
29 maja, 2019
P67 Officer Pro Automatic Bronze Brown
29 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_officer_pro_P67_108074_dayzegarek_traser_officer_pro_P67_108074_night
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro Automatic Bronze Blue

Nr ref.: 108074
EAN: 7630027703795
Jak na oficera przystało model P67 Officer Pro Automatic Bronze Blue stoi wysoko w hierarchii zegarkowej marki traser®. Oto kilka atutów, które sprawiły, że stał się on jednym z najczęściej wybieranych modeli z naciągiem automatycznym marki z Niederwangen.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
108074 traser® P67 Officer Pro Automatic Blue LS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 4690.00 

Szczegółowy opis zegarka

Mów mi Brąz! Amatorów kopert z brązu nie brakuje. Jedni cenią ten stop metali ze względów estetycznych, drudzy sięgają po niego, mając na uwadze wysoką odporność na działanie temperatury i korozji, a także dobre właściwości wytrzymałościowe.

Czynnik wizualny odgrywa w tym modelu nie małe znaczenie. Zestawienie brązu z granatową tarczą i paskiem skórzanym daję efekt więcej niż dobry. Stworzono doskonałą harmonię barw i kształtów, przez co zegarek zyskał niebanalnego charakteru. 45 milimetrowa koperta jest masywna, muskularna, ale nie przytłacza. Tarcza, wykończona szlifem słonecznym mieni się wieloma barwami, począwszy od błękitu na granacie letniej nocy kończąc.

Ten zegarek nie będzie nudził także i po zapadnięciu zmroku. Jak na flagowy model marki traser® przystało, został on wyposażony w rurki z trytem, które emitują światło o niesłabnącej jasności nawet przez ponad 12 lat od daty produkcji. W dodatku nie potrzebują do tego żadnego dodatkowego źródła energii. Ta samowystarczalna technologia nosi nazwę trigalight® i została opracowana przez firmę mb microtec, będącej właścicielem marki traser®. W modelu P67 Officer Pro Automatic Bronze Blue nie poprzestano jednak na metodzie trytowej. Do wykończenia powierzchni wskazówek oraz cyfra arabskich, a także wskaźników godzinowych zastosowano masę Super LumiNova. W efekcie tarcza zegarka zyskała na mocy świetlnej, dając gwarancję doskonałej czytelności wskazań bez względu na pore dnia, nocy lub warunki atmosferyczne.

Mimo klasycznej formy zegarek został zabezpieczony wodoszczelnością na poziomie 10 atmosfer. Ponadto tarczę zegarka ochrania szkło szafirowe z powłaoką antyrefleksyjną a i do przeszklenia dekla wykorzystano tej najdoskonalszej wersji szkła, jaką jest szkło szafirowe.

Zegarek napędza jeden z najpopularniejszych werków szwajcarskich: niezawodny mechanizm ETA 2824-2 zaprezentowany w tym modelu w wersji Elabore. Ten wyższy standard wykończenia mechanizmu daje chociażby lepszą precyzję chodu.

Model P67 Officer Pro Automatic Bronze Blue to model dal osób ceniących niebanalne rozwiązania i materiały, lubiących zwracać na siebie uwagę. Chociaż pokazuje czas, to daje poczucie wolności. Chociaż świetnie wygląda za dnia, to prawdziwych emocji dostarcza dopiero po zmierzchu.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • niebieski pasek skórzany z klamerką z brązu do zegarka marki traser