P67 Officer Pro Automatic Black New - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro Automatic Red
5 maja, 2023
P67 Officer Pro Automatic Black
29 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek-traser-p67-officr-pro-automatic-black-110755-dzienzegarek-traser-p67-officr-pro-automatic-black-110755-noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro Automatic Black New

Nr ref.: 110755
EAN: 7630027705454

Czerń zdominowała paletę kolorów w zegarkach militarno-taktycznych. Wzięło się to z bardzo pragmatycznych powodów, chodziło bowiem o funkcję kamuflażu. Okazało się, że kolor czarny doceniają nie tylko żołnierze, ale i cywile, dla których kolor czarny po prostu jest modny, łatwo go zestawić z różnymi elementami ubioru a przy okazji niesie ze sobą pewną nutę tajemnicy, niedopowiedzenia.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić

110755 traser® P67 Officer Automatic Pro Black

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 4550.00 

Szczegółowy opis zegarka

Model P67 Officer Pro Automatic Black schlebia obecnym trendom mody, ale również zawiera w sobie DNA zegarków klasycznych, w których czytelność wskazań jest priorytetem.

Jeśli o czytelności mowa, to w obszernej linii Officer Pro to właśnie ten model stał się wyznacznikiem idealnego odczytu wskazań. Kontrast między czarną tarczą a wskazówkami i indexami jest uderzający, przez co nawet w oślepiający świetle możemy poradzić sobie z podanie dokładnego czasu. Po zmroku zaś do głosu dochodzi rewolucyjna technologia trigalight®, będąca samowystarczalnym źródłem światła przez około ćwierć wieku! To nie pomyłka. Szklane rurki, wypełnione trytem emitują światło nawet przez 25 lat. Dla branży zegarkowej to prawdziwy przełom, a dla zegarków taktycznych absolutny wymóg.

Jeśli dodatkowo naświetlimy zegarek, to uaktywni się również masa Super LumiNova, która przez około 2 godziny będzie świecić jasnozielonym światłem. Pod względem iluminacji model P67 Officer Pro Automatic Black, to jeden z najbardziej „rozświetlonych” zegarków w portfolio marki traser®. W nim nawet uszczelką łącząca tarczę z kopertą została pokryta farbą Super LumiNova, przez co tworzy się świecący pierścień, dodający niesamowitego uroku temu pokaźnemu czasomierzowi.

45 milimetrowa koperta ze sali szlachetnej została zabarwiona na czarno metodą PVD. Czarne są też okucia paska tekstylnego, który koresponduje barwą do koloru koperty i tarczy a tylko przez jego środek przebiega beżowy jasny pasek.

Nazwa „Automatic” jest uzasadniona. W środku zegarka pracuje jeden z najczęściej stosowanych szwajcarskich mechanizmów. Sprawdzony i niezwykle długowieczny werk Sellita SW-200, podany jednak w bogatszej wersji – Special. Dzięki wyższemu standardowi mechanizmu, zegarek zyskuje większą dokładność chodu niźli w standardowej wersji.

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest też zastosowanie szkła szafirowego z wewnętrznym antyrefleksem, chroniącego cyferblat. Ten sam gatunek szkła został wykorzystany w przeszkleniu dekla zegarka, co – w tej klasie cenowej – jest praktycznie niespotykanym wyposażeniem. To co stanowi o wytrzymałości tego modelu to również osłona koronki oraz wodoszczelność na poziomie 10 atmosfer.

Model P67 Officer Pro Automatic Black na pewno robi wrażenie, dowodząc, że wybór zegarka nie musi być kompromisem między estetyką a funkcjonalnością.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek skózany z klasycznym czarnym zapięciem do zegarka marki traser