P67 Officer Pro Automatic Red - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro Automatic Red LS
5 maja, 2023
P67 Officer Pro Automatic Black New
5 maja, 2023

Produkt wkrótce dostępny

zegarek-traser-p67-officr-pro-automatic-red-110757-dzienzegarek-traser-p67-officr-pro-automatic-red-110757-noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro Automatic Red

Nr ref.: 110757
EAN: 7630027705478

Do zespołu mechanicznych zegarków z linii P67 Automatic Pro dołączył na wiosnę 2023 roku kolejny model, tym razem w bardzo oryginalnych barwach, jak na zegarki taktyczne, gdyż jego tarcza ma szlachetny, burgundowy kolor. 

10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić

110757 traser® P67 Officer Automatic Pro Red

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 4550.00 

Szczegółowy opis zegarka

Model P67 Officer Pro Automatic Red to najnowsza wersja bardzo udanej linii taktycznych pilotów. Czerwony kolor tarczy wnosi sporo ożywienia i niewątpliwie zwraca uwagę. 

Model ten zachowuje wysoki stopień czytelności gdyż kontrast pomiędzy "miodowymi" wskazówkami a bordową tarczą jest intensywny. Po zmroku zaś do głosu dochodzi rewolucyjna technologia trigalight®, będąca samowystarczalnym źródłem światła przez około ćwierć wieku! To nie pomyłka. Szklane rurki, wypełnione trytem emitują światło nawet przez 25 lat. Dla branży zegarkowej to prawdziwy przełom, a dla zegarków taktycznych absolutny wymóg.

Jeśli dodatkowo naświetlimy zegarek, to uaktywni się również masa Super LumiNova, która przez około 2 godziny będzie świecić jasnozielonym światłem. Pod względem iluminacji model P67 Officer Pro Automatic Red, to jeden z najbardziej „rozświetlonych” zegarków w portfolio marki traser®. W nim nawet uszczelką łącząca tarczę z kopertą została pokryta farbą Super LumiNova, przez co tworzy się świecący pierścień, dodający niesamowitego uroku temu pokaźnemu czasomierzowi.

45 milimetrowa koperta ze sali szlachetnej została zabarwiona na czarno metodą PVD. Na czarno zabarwione są też okucia paska tekstylnego. Z kolei sam pasek ma nietuzinkowy zielony kolor z czerwonym lampasem biegnącym wzdłuż. 

Nazwa „Automatic” jest uzasadniona. W środku zegarka pracuje jeden z najczęściej stosowanych szwajcarskich mechanizmów. Sprawdzony i niezwykle długowieczny werk Sellita SW-200, podany jednak w bogatszej wersji – Special. Dzięki wyższemu standardowi mechanizmu, zegarek zyskuje większą dokładność chodu niźli w standardowej wersji.

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest też zastosowanie szkła szafirowego z wewnętrznym antyrefleksem, chroniącego cyferblat. Ten sam gatunek szkła został wykorzystany w przeszkleniu dekla zegarka, co – w tej klasie cenowej – jest praktycznie niespotykanym wyposażeniem. To co stanowi o wytrzymałości tego modelu to również osłona koronki oraz wodoszczelność na poziomie 10 atmosfer.

Model P67 Officer Pro Automatic Red na pewno robi wrażenie, dowodząc, że wybór zegarka nie musi być kompromisem między estetyką a funkcjonalnością.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek skózany z klasycznym czarnym zapięciem do zegarka marki traser