P67 Officer Pro Automatic Black LS New - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P67 Officer Pro Automatic Red LS
5 maja, 2023

Produkt wkrótce dostępny

zegarek-traser-p67-officr-pro-automatic-black-110756-dzienzegarek-traser-p67-officr-pro-automatic-black-110756-noc
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P67 Officer Pro Automatic Black LS New

Nr ref.: 110756
EAN: 7630027705461

Czerń zdominowała paletę kolorów w zegarkach militarno-taktycznych. Wzięło się to z bardzo pragmatycznych powodów, chodziło bowiem o funkcję kamuflażu. Okazało się, że kolor czarny doceniają nie tylko żołnierze, ale i cywile, dla których kolor czarny po prostu jest modny, łatwo go zestawić z różnymi elementami ubioru a przy okazji niesie ze sobą pewną nutę tajemnicy, niedopowiedzenia.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić

110756 traser® P67 Officer Automatic Pro Black LS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 4790.00 

Szczegółowy opis zegarka

Model P67 Officer Pro Automatic Black schlebia obecnym trendom mody, ale również zawiera w sobie DNA zegarków klasycznych, w których czytelność wskazań jest priorytetem.

Jeśli o czytelności mowa, to w obszernej linii Officer Pro to właśnie ten model stał się wyznacznikiem idealnego odczytu wskazań. Kontrast między czarną tarczą a wskazówkami i indexami jest uderzający, przez co nawet w oślepiający świetle możemy poradzić sobie z podanie dokładnego czasu. Po zmroku zaś do głosu dochodzi rewolucyjna technologia trigalight®, będąca samowystarczalnym źródłem światła przez około ćwierć wieku! To nie pomyłka. Szklane rurki, wypełnione trytem emitują światło nawet przez 25 lat. Dla branży zegarkowej to prawdziwy przełom, a dla zegarków taktycznych absolutny wymóg.

Jeśli dodatkowo naświetlimy zegarek, to uaktywni się również masa Super LumiNova, która przez około 2 godziny będzie świecić jasnozielonym światłem. Pod względem iluminacji model P67 Officer Pro Automatic Black, to jeden z najbardziej „rozświetlonych” zegarków w portfolio marki traser®. W nim nawet uszczelką łącząca tarczę z kopertą została pokryta farbą Super LumiNova, przez co tworzy się świecący pierścień, dodający niesamowitego uroku temu pokaźnemu czasomierzowi.

45 milimetrowa koperta ze sali szlachetnej została zabarwiona na czarno metodą PVD. Czarne są też okucia paska, który został wykonany z naturalnej skóry cielęcej w jasnobrązowym odcieniu.

Nazwa „Automatic” jest uzasadniona. W środku zegarka pracuje jeden z najczęściej stosowanych szwajcarskich mechanizmów. Sprawdzony i niezwykle długowieczny werk Sellita SW-200, podany jednak w bogatszej wersji – Special. Dzięki wyższemu standardowi mechanizmu, zegarek zyskuje większą dokładność chodu niźli w standardowej wersji mechanizmu.

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest też zastosowanie szkła szafirowego z wewnętrznym antyrefleksem, chroniącego cyferblat. Ten sam gatunek szkła został wykorzystany w przeszkleniu dekla zegarka, co – w tej klasie cenowej – jest praktycznie niespotykanym wyposażeniem. To co stanowi o wytrzymałości tego modelu to również osłona koronki oraz wodoszczelność na poziomie 10 atmosfer.

Model P67 Officer Pro Automatic Black na pewno robi wrażenie, dowodząc, że wybór zegarka nie musi być kompromisem między estetyką a funkcjonalnością.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarny pasek skózany z klasycznym czarnym zapięciem do zegarka marki traser