P59 Essential Blue S - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie

Do każdego zegarka GRATIS do wyboru. Butla turystyczna SIGG, nożyk/brelok KERSHAW lub brelok TRIGALIGHT.

P59 Essential Blue S
27 maja, 2019
P59 Essential Blue S
27 maja, 2019

Produkt wkrótce dostępny

zegarek_traser_P59_108208_dayzegarek_traser_P59_108208_night
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P59 Essential Blue S

Nr ref.: 108208
EAN: 7630027703901
Wiele kobiet sięga po zegarki traser® wybierając modele duże, masywnie wyglądające, gdyż waga ich jest niewielka przez wzgląd na zastosowanie innowacyjnych materiałów. Wiele pań wybiera modele duże, o rozmiarach koperty zazwyczaj spotykanych na męskich nadgarstkach, gdyż są one bardziej czytelne.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
108208 traser® P59 Essential S Blue LS

Zapisz swój adres e-mail do listy oczekujących na ten produkt. Otrzymasz powiadomienie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

Cena: 1190.00 

Szczegółowy opis zegarka

W linii Essential zadbano jednak by nawet modele o mniejszym rozmiarze były nienagannie czytelne i atrakcyjne.

P59 Essential Blue S to model legitymujący się 37 milimetrową kopertą, dedykowany dla Pań, które nie lubią przeciążać nadgarstka lub niegustujących w pokaźnych czasomierzach. Stworzone z myślą o damskich proporcjach zegarki urzekają czytelnością i funkcjonalnością a zarazem estetyką wykonania. Modny niebieski kolor pasuje do wielu zestawów damskiej garderoby. W komplecie z białymi indeksami błękit tarczy przypomina wiosenne niebo, podkreślając lekkość i przejrzystość zegarka.

Modele można dowolnie konfigurować. Dla osób gustujących w bardziej biżuteryjnych formach, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór zegarka na stalowej bransolecie w wersji milanese. Ta niesamowicie misterna konstrukcja jest zarazem najbardziej wytrzymałą. Bransoleta typu mesh, doskonale dopasowuje się nawet do najszczuplejszego kobiecego nadgarstka i pewnie utrzymuje zegarek na ręce. Dla Pań ceniących bardziej klasyczne rozwiązania proponowana jest wersja na skórzanym, niebieskim pasku, gustownie wykończonym białą nicią. Jest to zestaw doskonały do stroju z elementami jeansu. Dla najbardziej usportowionych kobiet ciekawą alternatywą pozostaje wybór modelu Essential na niebieskim pasku tekstylnym. W tak skonfigurowanym zegarku można z powodzeniem uprawiać różne dyscypliny sportowe wliczając w to sporty wodne. Każdy bowiem model został posiada wodoszczelność na poziomie 10 atm. Dodatkowo przed zadrapaniami oraz zarysowaniami szczerze go szkło szafirowe z wewnętrznym anty-refleksem. Precyzję chodu gwarantuje szwajcarski mechanizm kwarcowy, renomowanej marki ETA. Tym co jednak stanowi o DNA tego modelu jest innowacyjna technologia trigalight® – samowystarczalnego źródła światłą. To najdoskonalsza metoda luminescencji, wykorzystywana w przemyśle zegarkowym. Rurki wypełnione gazem tryt emitują światło przez prawie 25 lat z czego pierwsze 12 lat, świecą światłem o niezmienionej mocy. Po 147 miesiącach od chwili produkcji tryt ulega powolnemu rozpadowi przemieniając się w hel. Intensywność światła nieznacznie spada, ale i tak, przez prawie ćwierć wieku jest ono dalej widoczne i gwarantuje doskonałą czytelność wskazań czasu zegarka.

To jednak nie wszystko. System Trigalight®® został w tym modelu wsparty przez substancję o nawie Super LumiNova. To najczęściej wykorzystywana w przemyśle zegarkowym masa luminescencyjna. Zostały nią pokryte indexy oraz cyfry arabski na tarczy jak również uszczelka łącząca szkło szafirowe z kopertą. Dzięki czemu, po dostarczeniu zegarkowi energii świetlnej uszczelka przemienia się w świetlisty ring, nadając zegarkowi niesamowitego wyglądu.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • niebieski pasek tekstylny typu NATO ze stalową sprżączką do zegarka marki traser
  • granatowy pasek skórzany z białym przeszyciem do zegarka P59 Essential marki traser
  • stalowa bransoleta typu mesh do zegark marki traser