P59 Essential Black M - Traser ® taktyczne zegarki szwajcarskie
P59 Essential Black S
27 maja, 2019
P59 Essential Black M
27 maja, 2019

Produkt dostępny

P59_108218_p59zegarek-traser-P59_108218_night
*kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od faktycznych barw produktu.

P59 Essential Black M

Nr ref.: 108218
EAN: 7630027703832
Czerń to jeden z ulubionych kolorów marki traser®. Wykorzystuje się ją nie tylko przez wzgląd na czynnik estetyczny. Kolor czarny w połączeniu z jasnymi wskazówkami daje bowiem najlepszy kontrast, gwarantując doskonałą czytelność tarczy. Dlatego też nie mogło go zabraknąć również w linii Essential.
10  lat gwarancji na światło 4 lata gwarancji na zegarek 10 ATM wodoszczelności
szkło szafirowe T25 - Trigalight® swiss movement
Gdzie kupić Gdzie kupić
108218 traser® P59 Essential M Black PVD TS
Cena: 1110 zł

Szczegółowy opis zegarka

Linia Essential dała początek zegarkom traser® mającym znaleźć zastosowanie w tzw. miejskiej dżungli. Modne, idące z duchem czasu modele nie zatraciły swojego pierwotnego DNA, czyli wytrzymałości i najlepszej na świecie czytelności wskazań. Gwarantowała to technologia trigalight®. Opracowana i produkowana przez mb mictorech technologia samowystarczalnego źródła światłą jest najdoskonalszą formą luminescencji dostępną w branży zegarkowej. Żadne inne źródło światła nie może z nią konkurować żywotnością oraz czytelnością wskazań. Opiera się ona na wykorzystaniu rurek zawierających trzeci izotop wodoru, potocznie zwany trytem. Ten zaś, po zetknięciu z powłoką fosforescencyjną wytwarzają światło nawet przez 25 lat. Producent daje 10 lat gwarancji, że generowane przez tryt światło będzie miało niezmienną intensywność.

Ponadto system Trigalight®® wspomagany jest przez Supe LumiNovę. To najczęściej spotykana masa świecąca dostępna w branży zegarkowej. Została ona zaaplikowana na cyfry arabskie na cyferblacie oraz niektóre indexy. Ponadto obwoluta tarczy również została nią wykończona. Tworzy ona świetlisty okrąg, nadając zegarkowi tajemniczego charakteru.

Nie bez znaczenia na design zegarka ma kształt koperty, przywodząca na myśl klasyki z lat 60tych. Koperta bowiem została wydłużona od strony godziny 12tej oraz 6tej, tak by zamaskować moment łączenia koperty z paskiem lub bransoletą. Efekt jest bardzo miły dla oka a zegarek układa się na nadgarstku w niesamowicie wygodny sposób.

W wersji P59 Essential Black M mamy do wyboru dwie opcje mocowania: klasyczny pasek tekstylny w kolorze czarnym. Ten wybór dedykowany jest bardziej dla osób chcących korzystać z 10 atmosfer wodoszczelności tego modelu i cieszyć się nim uprawiając również sporty wodne. Drugą wersją jest wytrzymała ale bardzo wygodna w noszeniu bransoleta stalowa typu mesh. Bransoleta ma kolor czarny, co nadaje zegarkowi dodatkowej elegancji.

Sercem zegarka jest szwajcarski mechanizm kwarcowy, renomowanej marki ETA. O jakości tego modelu świadczy także zastosowania szkła szafirowego z wewnętrzną powłoką antyrefleksyjną.

W efekcie otrzymujemy świetnie zaprojektowany zegarek o podwyższonej wytrzymałości, z elementami zegarka taktycznego.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dobierz akcesoria

Do tego modelu zegarka pasować będą również następujące paski:
  • czarna bransoleta stalowa typu mesh do zegarka P59 Essential marki traser

Pozostałe zegarki z tej linii